Alla kategorier / Mode / Kläder / Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nya shorts från BOW 19 storlek S  - Helt ny med prislappen kvar underbara Bonnie cykel shorts i ett tie dye mönster. Perfekt för Padel, Tennis, Golf och vardagskläder Dold ficka på baksidorna, perfekt för din mobiltelefon eller nycklar. Storlek S. Nypriset 699 finns prislappen på
BAPE Camo Shorts - Säljer ett par blå camo shorts från A Bathing Ape i storlek M. De har ett coolt kamouflagemönster i olika blå nyanser och en elastisk midja för bekväm passform. Fick dem i present för 3 år sen så inte helt säker på autenciteten. Perfekta för sommarens alla äventyr! De har lite fläckar men fortfarande bra skick och inga hål, lite noppriga.
Camo shorts med dragkedjor - Snygga camoflagemönstrade shorts i gröna toner med två dragkedjor framtill och hög midja. Shortsen har bälteshällor och en dragkedja bak. Perfekta för en cool och avslappnad stil.
Svarta camo shorts med resårmidja - Snygga svarta shorts med camouflagemönster och elastisk midja. Tillverkade i ett lätt och mjukt syntetmaterial som passar perfekt för träning eller chill. Klassisk passform och knälångt snitt för en avslappnad stil.
trapstar Camo shorts med snörning - Säljer ett par camouflagemönstrade shorts med elastisk midja och snörning. Shortsen har gröna och svarta toner och är perfekta för en avslappnad stil. De har flera fickor och en loose passform.
BAPE camo shorts med hajmotiv - Coola shorts från BAPE med klassiskt camouflage-mönster och hajmotiv på framsidan. De har snörning i midjan och är tillverkade i mjuk bomull. Perfekta för dig som vill sticka ut med streetwear-stil.
Rosa camo shorts med LA-tryck - Färgstarka shorts med rosa, röd och vit camouflagemönster, stor 'Los Angeles'-text framtill och LA-logga. Justerbar midja med snörning och bakficka. Perfekta för dig som vill sticka ut i sommar.
Röda BAPE shark camo shorts - Säljer ett par röda BAPE shorts med ikoniskt shark-motiv framtill och svart-röd camouflage-mönster. Elastisk midja och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något unikt.
CAMO SHORTS storlek S
CAMO SHORTS storlek S - 89 CAMO SHORTS storlek S - 90 CAMO SHORTS storlek S - 91

CAMO SHORTS storlek S

Storlek: S/M
Kategori: Shorts
Märke: pretty little thing
Färg: Olivfärgade

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Prislapp kvar, oanvända (endast provade), storlek 6 (motsvarar S men passar som M) (baggy S) Köpta för 170kr från PLT

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Guess halsband  - Aldrig använt guess halsband
UGGS stövlar 38 - Köpta i London för 2 år sen för 1200kr, använt knappt 3 gånger
Burberry solglasögon - Solglasögon från burberry köpta för omkring 1500kr
 TELFAR BAG  - Min älskade telfar väska slutsåld & limited edition.  Återsäljs för runt 5000kr
Moncler solglasögon  - Köpta för cirka 2600kr i London
Brun stor pälsmössa  - Snygg brun stor pälsmössa med öronlappar och knytband. Använd vid 1 tillfälle
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →