Alla kategorier > Kjolar
Leopardmönstrad långkjol
Leopardmönstrad långkjol - 89

Leopardmönstrad långkjol

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: VERO MODA
Färg: Beige

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Leopardmönstrad långkjol. Använd endast en gång.

Alice
Alice
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad långkjol i beige och svart - Säljer en snygg långkjol med leopardmönster i beige och svart. Kjolen har en rak och flowy passform med resår i midjan. Passar perfekt till toppen jag också säljer 😊
Leopardmönstrad långkjol  - Snygg långkjol från Lindex med beige botten och svart leopardmönster. Kjolen har en rak och flowy passform som ger en chill vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra med ett djurmönster. Materialet är typ som siden och känns mjukt och följsamt. Jag säljer pga att den är för liten. 💕
Leopardmönstrad långkjol  - Säljer denna leopardmönstrade långkjolen då den inte används. Väldigt bra skick, köpt förra året och är knappt använd, köpt från lager men tror inte den säljs längre, skriv vid frågor❤️vet inte storleken exakt men vet att det är xs eller s och jag är 166
Leopardmönstrad långkjol  - Snygg långkjol från Karo Kauer med leopardmönster i beige och svart. Kjolen har en rak och flowy passform med dragkedja i sidan 💗
Leopardmönstrad långkjol - Säljer en snygg långkjol med leopardmönster i beige, svart och bruna toner. Använd väldigt få gånger💞
Leopardmönstrad långkjol XS - Snygg långkjol från Black Label Collection i leopardmönster. Kjolen har en rak och smal passform och är gjord i mjukt syntetmaterial med beige och svarta toner. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt print.
Leopardmönstrad långkjol från Zara - Säljer en snygg långkjol från Zara i leopardmönster. Kjolen har beige botten med svarta och bruna fläckar och är i ett mjukt, följsamt material. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar djurmönster.
Leopardmönstrad långkjol  - Snygg  långkjol i leopardmönster. Kjolen har beige och svarta toner och ett elastiskt midjeband för skön passform så även om storlek är 34 så hade det också passat för 36! Eftersom den är väldigt stretchig som ni ser så är bandet kvar men inte prislappen, den har knappt används. Jag finns tillgänglig i Skövde, Borås & Värnamo❤️.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
Vit volangkjol med fransig kant - Supersnygg vit kortkjol från Gina tricot med volanger och fransiga kanter. Kjolen har klassiska jeansfickor fram och bak samt knapp och dragkedja i midjan. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Blå mini kjol - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Mini jeanskjol - Söt jeanskjol från BDG med röda sömmar lite här o var, och märke tryckt på högra bakfickan. Använd fåtal gånger, inga defekter. Midjemått: 36cm
True Religion Sadie jeanskjol ljusblå - Ljusblå jeanskjol från True Religion, modell Sadie Mini Skirt. Kjolen har rå, fransig nederkant, klassiska fickor fram och bak med färgglada broderier och logoknappar.
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Vit kortkjol med snörning och tofsar - Supersöt vit kortkjol med smock i midjan och dekorativ snörning framtill med pärlor och tofsar. Kjolen har en lätt volang och är gjord i ett luftigt bomullstyg med diskret struktur. Perfekt för varma dagar och ger en bohemisk vibe.
Mönstrad orange långkjol  - Färgstark långkjol från Indiska med paisleyinspirerat mönster i orange, rosa, blått och vitt. Kjolen har volangdetaljer och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt för varma dagar. Resår i midjan för bekväm passform. Storleken är onesize men passar xs/s