Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Kjol- Oasis
Kjol- Oasis - 89 Kjol- Oasis - 90 Kjol- Oasis - 91

Kjol- Oasis

Storlek: 34
Kategori: Kjolar

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kjol i både mocka och läder! Sparsamt använd. Perfekta höstkjolen.

Johannaih
Johannaih
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad kjol från Oasis - Säljer en superfin leopardmönstrad kjol från Mang Den är i en beige nyans med svarta fläckar, vilket ger en riktigt trendig look. Kjolen är perfekt för både vardag och fest, och materialet känns mjukt och skönt.
OASIS blommig kjol med skärp - Fin passform, lite längre minikjol. Nyskick!
Festkjol från Oasis - En superfin randig kjol med veck från Oasis säljes. Superfint skick! Säljer för 60 kr + 44kr frakt.
Kjol - Ljus rosa kjol med knyt detalj vid sidan. Säljer pågrund av att den inte längre används
Kjol - Ljusblå blommog kjol som ej kommer till användning
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Långkjol - Mönstrad långkjol! Perfekt för vår och sommar. ❤️
Mini skirt  - Första bilden är AI alltså inte min!!! Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰storlek xxs/xs!!
ljusblå jeanskjol från gina tricot - ljusblå jeanskjol med slitningar, använd fåtal gånger. jättefint skick!💞
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Röd paisleymönstrad långkjol - Säljer en röd långkjol med paisleyinspirerat mönster i vitt. Kjolen har en avslappnad passform och är gjord i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är elastisk för extra komfort och kjolen har en bohemisk vibe. Tecken på användning
Rosa och vit randig långkjol - Säljer en långkjol med rosa och vita ränder i ett stickat material. Kjolen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en söt och trendig stil. Finns en matchande topp på mitt konto ☺️
Blå mini kjol - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Långkjol med orange mönster - Säljer en flowy långkjol med vitt och orange mönster. Kjolen har bred resår i midjan och volangdetaljer som ger en bohemisk känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.