Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Fin ny kjol! Storlek xs
Fin ny kjol! Storlek xs - 89 Fin ny kjol! Storlek xs - 90 Fin ny kjol! Storlek xs - 91

Fin ny kjol! Storlek xs

Storlek: XS
Kategori: Kjolar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin kjol från shein! Jättebra kvalitet och är super fin! Jag är 165 och den blir lite kort på mig men om den var längre hade jag behållt den alla dagar i veckan

Elsa Landehag
Elsa Landehag
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol xs NY - Helt ny kjol från Danska MSCH Copenhagen . Fejk omlott
Ny kjol från h&m storlek xs - Ny kjol för 100 kr storlek xs
Rutig kjol ny XS - Asiatiskt storlek, ungefär en XS!
Kjol från shein storlek xs - (LÅNADE BILDER!) Söt kjol från shein i storlek xs💕Med ett svart leopardmönster💕Köpte den här på plick men den kom inte till användning!
Rutig blå kjol XS helt ny! - Står ingen tagg men asiatisk storlek så ungefär XS!
Blommong kjol från shein i storlek xs - Blomming kjol från shein i storlek xs
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
Broderad kortkjol från Zara XS - Superfin kortkjol från Zara i vitt med färgglada broderier och spegeldekorationer. Kjolen har smockad midja, snörning med tofsar och blommigt mönster i rött, blått, gult och grönt. Perfekt för dig som gillar boho-vibes och detaljer!
Blå jeanskjol - Säljer en helt oanvänd blå jeanskjol från Gina Tricot i storlek XS. Kjolen är kort med slitna detaljer framtill. Klassisk med snygga bakfickor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en söta och fina kläder. Aldrig använd och säljer för att den inte kommer till användning. ☀️
Mönstrad jeans kjol - Snygg, classy jeans kjol. Midjemått rakt över ca 36 cm. Passar flera storlekar. Hör av er vid frågor💕
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Zara kjol  - Såå fin leopard kjol från Zara! tryck köp nu för snabb och smidig affär 🤍