Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rituals The Ritual of Jing body cream - 100 ml
Rituals Ritual of Sakura Shimmer Mist - Shimmering body mist från Rituals i serien Ritual of Sakura. Jättefin body spray med skimmer. Oanvänd, köparen står för frakten☺️.
Rituals The Ritual of Sakura duschskum och body cream - PRIS KAN DISKUTERAS! Säljer ett set från Rituals The Ritual of Sakura med ett vitt duschskum och en matchande body cream. Båda har en fräsch och blommig doft. Förpackningarna är vita med silverdetaljer och stilren design.
The Ritual of Mehr Loving Body Cream - Säljer en härlig body cream från Rituals, The Ritual of Mehr. Denna kroppskräm är perfekt för att ge din hud en energikick och lämnar den mjuk och återfuktad. Tuben innehåller 70 ml och är i en fin orange färg. Perfekt att ha med sig i väskan för att hålla huden fräsch hela dagen! halva är kvar men om du köper hemsprayen i min profil så kan du få båda för 130
Rituals The Ritual of Ayurveda Body Cream - Röd tub med Rituals The Ritual of Ayurveda balancing body cream, 70 ml. Innehåller doft av indisk ros och sötmandelolja. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och återfuktande kroppskräm med mjukgörande effekt och härlig doft. Som man ser på bilden så har jag använt lite
The Ritual of Sakura Body Scrub - The Ritual of Sakura renewing body scrub med doft av socker och körsbärsblomma. Perfekt för att exfoliera och återfukta huden. Kommer i en vit burk med elegant design.
The Ritual of Namaste Hydrating Overnight Cream - Fuktgivande nattkräm från Rituals med indisk ros och hyaluronsyra. Perfekt för att återfukta huden under natten. Kommer i en elegant burk med silverlock. Helt oanvänd.
Rituals The Ritual of Jing handmask - The Ritual of Jing Sleep Night Rescue Hand Mask från Rituals i en smidig grön tub på 10 ml. Perfekt att ha med i väskan för återfuktning av händerna. Tuben är i plast med vit skruvkork och har en lyxig känsla.
The Ritual of Sakura  body cream
The Ritual of Sakura  body cream - 0

The Ritual of Sakura body cream

Storlek: 100
Kategori: Skönhet
Märke: Rituals
Skick: Bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

.

MK
MK
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Converse bred modell - Säljer dessa converse skor i bred modell. Nypris 799 kr.
Bape Sta Panda - Nypris 2600 kr.
Air Jordan 1  - Säljer dessa Air Jordan 1 i red & black.
Make P:rem Cleansing Oil - Säljer den här oljerengöringen då den inte passade min hudtyp.
The Essence Vault 417 Eau de Parfum - Säljer en parfym från The Essence Vault nr 417 i 100 ml. Cirka 80 % kvar.
Liknande annonser
Visa alla