Alla kategorier > Skönhet
Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer
Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer - 0 Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer - 1

Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer

Storlek: 236 ml
Kategori: Skönhet
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Glittrande shimmer lotion från Victoria's Secret i doften Bare Vanilla. Tuben är svart och guld med skimrande glitterdetaljer och rymmer 236 ml. Ger huden en snygg glow och doftar söt vanilj. Perfekt för dig som vill ha extra lyster till huden.

Jasmin Achkar
Jasmin Achkar
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Victoria's Secret Coconut Passion Shimmer - Shimmer mist från Victoria's Secret i doften Coconut Passion. Ger huden en skimrande finish med en tropisk doft av kokos och vanilj. Flaskan är transparent med guldigt lock och etikett, innehåller 250 ml. Köptes i USA. 100% original.
Shimmer body spray  - En body spray med guld i sig. Passar perfekt till sommaren för att se extra solkysst ut! Är otroligt fin på, säljer endast för att jag äger för många!
Victoria's Secret Amaretto Fizz lotion - Fragrance lotion från Victoria's Secret i doften Amaretto Fizz. Tuben rymmer 236 ml och har ett lyxigt blommigt och guldigt mönster. Doften har inslag av mandelkaffe och apelsinblomma. Tuben är gjord av plast och har skruvlock. Helt ny och oanvänd
Moira Everlust Shimmer Cream Shadow Champagne - Krämig ögonskugga i burk från koreanska märket Moira i nyansen 02 Champagne Kiss. Färgen är skimrande champagne-guld med metallic finish. Perfekt för att skapa en glowy look. Kommer i en rund glasburk med spegelblankt lock. Endast testad/swatchad med applikator.
CAIA The Glow Oil Body Shimmer - CAIA The Glow Oil är en lyxig body shimmer-olja med gyllene glitter och skimmer. Innehåller avokadoolja och vitamin E för extra glow. Kommer i en snygg, fyrkantig glasflaska med silverfärgat lock och tillhörande metallic-förpackning.
The Glow Oil Body Shimmer Oil från CAIA - The Glow Oil från CAIA är en skimrande kroppsolja med guldigt skimmer. Innehåller avokadoolja och vitamin E. Kommer i en fyrkantig glasflaska med silverfärgad kork.
CAIA The Glow Oil Body Shimmer🫶🏻 - CAIA The Glow Oil är en lyxig body shimmer-olja med avokadoolja och vitamin E. Kommer i en fyrkantig glasflaska med silvrig pump. Oljan har en gyllene, skimrande färg som ger glow till huden. Vegansk produkt, 50 ml. Den är använd några få gånger, men den är fortfarande som ny och väldigt mycket kvar! Den luktar jättegott och är superfin! Säljer då den ej kommer till användning🤍
Victoria's Secret Love Spell Fragrance Lotion - En lyxig body lotion från Victoria's Secret i doften Love Spell. Doftar godis sött och starkt.Perfekt för dig som vill dofta starkt och fruktigt.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Perfekt Resande Skönhet Makeup Set - Ca 8.50*7.00*3.20cm  49kr/paket  Frakt 39kr , samma frakt
Stora Smink Set  - Mått ca 20.00*14.00*6.70cm  Frakt 49kr  Sammafrakt
Powder Puff / Rengöringssvamp / Makeup Spongebob Puff  - Mått ca 45*7mm 25kr/2st Sammafrakt
Infällbar Smink Borsta  - Mått ca 12.00* dia 2.20 cm  25kr/st  Alla färger kvar  Sammafrakt
Bb cream  - Köptes från lyko men var för ljus för min smak använde bara en gång dock är det väldigt naturligt och light men samtidigt täckande. Perfekt för hyper pigmentet
Revolution highlither  - En jättefin highlither som heter Princesa cut. Är från märket Revolution. Har bara testats, annars som ny. Köparen står för frakten ❤️
Bronzer - Säljer denna fina flytande bronzer, använda nån enstaka gång, den funkar tyvärr inte för mig så säljer den❤️