Alla kategorier > Skönhet
Shimmer body spray
Shimmer body spray  - 0

Shimmer body spray

Storlek: 150Ml
Kategori: Skönhet
Märke: NA-KD
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En body spray med guld i sig. Passar perfekt till sommaren för att se extra solkysst ut! Är otroligt fin på, säljer endast för att jag äger för många!

Wilma Lundin
Wilma Lundin
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
CAIA The Glow Oil Body Shimmer - CAIA The Glow Oil är en lyxig body shimmer-olja med gyllene glitter och skimmer. Innehåller avokadoolja och vitamin E för extra glow. Kommer i en snygg, fyrkantig glasflaska med silverfärgat lock och tillhörande metallic-förpackning.
The Glow Oil Body Shimmer Oil från CAIA - The Glow Oil från CAIA är en skimrande kroppsolja med guldigt skimmer. Innehåller avokadoolja och vitamin E. Kommer i en fyrkantig glasflaska med silverfärgad kork.
CAIA The Glow Oil Body Shimmer🫶🏻 - CAIA The Glow Oil är en lyxig body shimmer-olja med avokadoolja och vitamin E. Kommer i en fyrkantig glasflaska med silvrig pump. Oljan har en gyllene, skimrande färg som ger glow till huden. Vegansk produkt, 50 ml. Den är använd några få gånger, men den är fortfarande som ny och väldigt mycket kvar! Den luktar jättegott och är superfin! Säljer då den ej kommer till användning🤍
Rituals  Body Spray - Shimmering body spray från Rituals, . Flaskan är genomskinlig med rosa skimmer.  doft av rismjölk och körsbärsblom. Perfekt för dig som vill ha en glittrande finish på huden.
BeautyAct By Kicks Radiant Shimmer Spray Pink - Glowig face mist i färgen Pink från BeautyAct. Ger en skimrande finish med ultrafina pärlor och innehåller vitamin E. Perfekt för att fräscha upp huden och ge ett naturligt lyster. Kommer i en 50 ml plastflaska med gul kork och rosa detaljer. Nypris 179kr. Helt oanvänd.
Moira Everlust Shimmer Cream Shadow Champagne - Krämig ögonskugga i burk från koreanska märket Moira i nyansen 02 Champagne Kiss. Färgen är skimrande champagne-guld med metallic finish. Perfekt för att skapa en glowy look. Kommer i en rund glasburk med spegelblankt lock. Endast testad/swatchad med applikator.
CAIA The Glow Oil Body Shimmer - CAIA The Glow Oil är en lyxig body shimmer-olja med guldigt skimmer, berikad med avokadoolja och vitamin E. Perfekt för att ge huden en glowy och glittrig finish. Endast testad ❣️
CAIA THE GLOW OIL BODY SHIMMER - Denna body shimmer oil är berikad med smả pärlor och ger dig en oemotständlig, satinliknande glow. Det är den perfekta oljan för att värda din kropp med en torr, strälande och lätt finish. Produktvärde: 545kr helt oöppnad! Limited Edition. Full Size
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Dior lip oil 001 - Använd några gånger men jag gillade inte mint doften
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
e.l.f. Power Grip Primer The Big Gripper - Power Grip Primer The Big Gripper från e.l.f säljer den stora primern från elf den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad annars skulle jag aldrig sälja den kom för fler frågor NY PRIS 339kr och jag säljer för 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.