Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Embryolisse Lait-Crème Concentré - Embryolisse Lait-Crème Concentré är en multifunktionell fuktighetskräm som även fungerar som makeup-bas. Innehåller aloe vera och sheasmör för extra näring och återfuktning. Perfekt för att förbereda huden innan sminkning.
Biotherm Lait Corporel L'Original - En återfuktande body milk från Biotherm, Lait Corporel L'Original, i en praktisk 40 ml tub. Denna lotion är speciellt framtagen för att motverka torr hud och innehåller fräsch doft av citrus. Passar känslig hud och ger en mjuk och smidig känsla. Original pris 279kr. Säljs för 200kr. Aldrig använd
Weleda Skin Food 75ml - Weleda Skin Food är en rik, intensiv och naturlig hudkräm för ansikte och kropp. Innehåller ekologiska ingredienser och växtextrakt, perfekt för mycket torr och grov hud. Krämen är multifunktionell och certifierad som naturlig hudvård. Testad en gång men passar ej min hudtyp!
Lancôme Lait Galatéis Douceur 400ml - Mjuk rengöringsmjölk från Lancôme. Helt ny och inte öppnad. Nypris 490kr
Crème x Sanrio rosa läppglans - Säljer ett läppglans från Crème i samarbete med Sanrio, med en söt My Melody-figur på hylsan. Färgen är intensivt rosa och hylsan har en ljusrosa kork. Perfekt för dig som gillar kawaii och färgstarka läppar.
CC Crème från Erborian - Erborian CC Crème med centella asiatica är en högdefinitionskräm som ger lyster och jämnar ut hudtonen. Den har SPF 25, har prövat 2 gånger, färg Doré
Elementre Cleansing Gel 75ml - Elementre Cleansing Gel är en mild rengöringsgel som innehåller 3.5% glycerin, allantoin och vattenlilja. Den är lämplig för alla hudtyper och hjälper till att lugna och återfukta huden. Innehåller 75 ml.  Ors pris 279kr
Biotherm Lait Corporel L'Original - Biotherm Lait Corporel L'Original är en återfuktande kroppsmjölk som hjälper till att återställa hudens barriär. Den har en lätt citrusdoft och kommer i en praktisk tub på 100 ml. Perfekt för daglig användning för att hålla huden mjuk och smidig.
Ghesoun ss

Embryolisse Lait-Crème Concentré 75ml

Storlek: 75 ml
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

179 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Embryolisse Lait-Crème Concentré är en multifunktionell fuktighetskräm med aloe vera och sheasmör. Kan användas som dagkräm, primer, återfuktande mask eller makeupborttagning. Helt ny oöppnad förpackning. 75 ml.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Rhode Salty tan - Ny och oöppnat I färgen salty tan Fin gåva till jul 🤍
Caia Adventskalender 2025 - Säljer CAIA:s adventskalender 2025, helt oöppnad i sin kartong den kom i, Lägger upp den igen nu då förra köparen inte betalade och slutade svara.
L'Oréal Telescopic & Maybelline Sky High mascara - Säljer dessa två dom är helt nya aldrig använda och är helt oöppnade annars skulle jag aldrig sälja dom kom för fler frågor 💞
Maybelline Perfector 4-in-1 Glow Fair Light - Säljer en helt ny, oöppnad Maybelline Instant Anti-Age Perfector 4-in-1 Glow i nyansen 00 Fair Light. Multifunktionell produkt som funkar som primer, concealer, highlighter och BB cream. Kommer i en praktisk flaska med rosa och transparent lock, perfekt för en naturlig glow.
Hoola Caramel Bronzer från Benefit - Säljer en Hoola Caramel Bronzer från Benefit. 429kr originalpris 🫶🏻
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Helt oanvänd (118 ml) så stor förpackning!!💓
Smuuti Watermelon Sorbet Balm - Säljer en Smuuti Skin Watermelon Sorbet Balm. Skonsamt, fuktgivande rengöringsbalm som effektivt tar bort smuts och smink (även vattenfast) utan att lämna rester på huden. Testad och ca lite mer än hälften kvar, perfekt för dig som vill prova produkten innan du köper en ny dyrare. Har alltid använt spatel så produkten har inte varit i kontakt med hud.
Miqura Glow Care Shimmering Glow Oil - Tre lyxiga glow oils från Miqura Glow Care i färgerna rosa, silver och guld.