Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sminkborste - En sminkborste från Normal! Inte använd mycket och nytvättat🥰Blush borste
FONDATION SMINK BORSTE - Hejj! Säljer denna super fantastiska sminborsten! Sånna smink borstar är speciellt framställde för att blanda ut fondation, likt en beauty blender fast detta blir mycket jämnare enligt mig. Har en likadan så därav säljs denna, i totalt nyskick!Nypris=180
Sminkborste från CAIA  - Sminkborste från CAIA med vitt handtag och silverfärgat fäste. Borsten har täta, mjuka syntetiska strån i svart och vitt, perfekt för att applicera concealer eller krämiga produkter. Snygg och stilren design som känns lyxig i sminkväskan.
Sminkborste - Jag säljer denna sminkborsten som aldrig kommer till användning. Andvänd ett fåtal gånger men tvättad noga :)) Köpt för 129kr och säljer för 80kr. Hör av dig om du är intresserad eller har några frågor❤️ Mvh Nora❤️❤️
Sminkborste från Caia - Snygg sminkborste från Caia med silverfärgat handtag och mjuk borst. Perfekt för att applicera ögonskugga eller highlighter. Aldirg använd
Sminkborstar  - Sminkborstar som aldrig används. Helt nya utan förpackningen.
Sminkborste med marmormönster - Snygg sminkborste med vit marmormönstrad skaft och roséguldfärgad metall. Borsten är mjuk och tät, perfekt för applicering av puder, bronzer eller rouge. Stilren design som passar i varje sminkväska.
Set med sminkborstar och ögonskuggsborstar - Säljer ett komplett set med 11 smink- och ögonskuggsborstar med svarta handtag och silverfärgade detaljer. Borstarna har mjuka syntetiska strån i olika former för både ansikte och ögon, perfekt för att skapa snygga sminkningar och detaljerade looks. 💄Säljer dem för 450kr eller 50kr/st!
Sminkborste
Sminkborste - 89

Sminkborste

Storlek: ingen
Kategori: Skönhet

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

ny

F
F
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
Silk'n LED EMS Face Mask - LED EMS Face Mask från Silk'n,  Säljer nu rödljus mask då den inte kommer till användning de va ett litet spontan köp. Köpt på Lyko. Har använt 2-3 gånger så den är som ny. Har 4 olika lägen samt en funktion med EMS i olika nivåer.  Nypris på Lyko 3995kr
LUSH Sticky Dates Hair Primer - LUSH Sticky Dates Primer har en söt doft och är berikad med återfuktande mjölk, stärkande oljor och dadelsirap för en fräsch känsla. Luktar gudomligt men passar inte till mitt hår. 260g. 🤎
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
Beauty of Joseon Ginseng Duo ✨ - Säljer ett set från Beauty of Joseon med Revive Eye Serum 30 ml (Ginseng + Retinal) och Ginseng Essence Water (150ml). Perfekt för dig som vill boosta huden med ginseng och återfuktning.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Medicube AGE-R Booster Pro Pink - Använd endast ett fåtal gånger. Säljes pga att den inte kommer till användning tillräckligt mycket. Har inte kvar originalförpackningen men USB-kabel tillkommer.