Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cera Hot Styling Brush 45 - Säljer en Cera Hot Styling Brush 45, perfekt för att skapa volym och lockar. Borsten har en keramisk yta och en ergonomisk design för enkel användning. Den kommer i en stilren förpackning och är idealisk för snabb styling.
Cera Hot Styling Brush 38 - Säljer en Cera Hot Styling Brush 38, en elektrisk rundborste med svart handtag och silverdetaljer. Borsten har keramisk yta och täta borst för att ge volym och snygg blowout-effekt. Perfekt för att styla torrt hår snabbt och enkelt hemma.
Dafni Hot brush - Använder värmeverktyg för sällan så säljer denna värmeborste som jag endast testat en gång☺️
Styling brush från HH Simonsen - En svart styling brush från HH Simonsen.
Revlon styling borse  - Säljer då jag har köpt en dyson och inte längre behöver denna 🌸
Lancôme Mini Foundation Brush - En mini foundationborste från Lancôme med svart handtag och täta, mjuka borst i beige och svart. Perfekt för applicering av flytande foundation. Kommer i originalförpackning och är smidig att ta med i necessären.
Ecoestic svart och guld brush  - Säljer en snygg detangling brush från Ecoestic i svart och guld. Borsten har en oval form med mjuka svarta strån och ett guldigt plasthölje.
Redken Curl Styling Kit - Säljer ett kit från Redken med Hydrating Curl Cream, Refreshing Curl Mist och Sculpting Curl Gel. Produkterna är i vita och svarta plastflaskor med turkos text och är perfekta för att definiera och återfukta lockigt hår. Innehåller jojobaolja och ger glans och stadga. Cirka 80 procent kvar i flaskorna.
Hot styling brush
Hot styling brush  - 89 Hot styling brush  - 90 Hot styling brush  - 91 Hot styling brush  - 92 Hot styling brush  - 93

Hot styling brush

Storlek: 38mm
Kategori: Skönhet
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min värmeborste från Cera 38mm infrared hot styling brush Har endast testat borsten utan några produkter i håret, så borsten är ren köpt på apotea.se för 849kr

Ida Jonasson
Ida Jonasson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Koreanska sminkprodukter i originalförpackning - Säljer ett kit med koreanska sminkprodukter i originalkartong. Innehåller bland annat toner, solskydd, rengöringsskum och essence från märken som iUNIK, Anua, COSRX och Axis-Y. Förpackningarna är i ljusa färger som vitt, grönt, beige och blått. Perfekt för dig som gillar K-beauty. 50kr/st
Rare Beauty Nearly Mauve Cream Blush - Rare Beauty Nearly Mauve är ett krämrouge i en söt, ljusrosa rund dosa med spegel. Färgen är en mjuk mauve-ton som ger kinderna en naturlig och fräsch look. Perfekt att ha i väskan för touch-ups under dagen.
Beauty of Joseon Ginseng Duo ✨ - Säljer ett set från Beauty of Joseon med Revive Eye Serum 30 ml (Ginseng + Retinal) och Ginseng Essence Water (150ml). Perfekt för dig som vill boosta huden med ginseng och återfuktning.
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Kérastase Genesis Fortifying Serum - Kérastase Genesis Fortifying Serum mot håravfall, 90 ml. Kommer i en snygg glasflaska med pipett och rosa-röd toning. Innehåller amineksil, ingefärsrot och koffein för att stärka håret. Perfekt för dig som vill boosta håret och minska håravfall.
Blockade Heat Defense Serum från Amika - Säljer ett Blockade Heat Defense Serum från Amika. Det är en färgglad flaska med rosa och orange mönster och en praktisk pump. Perfekt för att skydda håret mot värmeskador vid styling. Flaskan är smidig och lätt att använda. Perfekt för dig som älskar att styla håret utan att skada det! Har bara testat produkten 3 gånger varav 3 pump varje gång. Så det mesta av produkten är kvar. Säljer pga den ej passa min hårtyp 🥰 nypris 349
Body Smoothing Milk Vanilla Cinnamon från Korres - Säljer en 200 ml tub av Korres Body Smoothing Milk med doft av vanilj och kanel. Denna kroppsmjölk är återfuktande och mjukgörande. Perfekt för daglig användning för en len och väldoftande hud. Innehåller naturliga ingredienser och är fri från parabener. Endast testad doftar jul 🎄 🎅🏽
Pixi blush💘 - Säljer min pixi blush jag endast har testat en gång på handen. Jag tyckte inte om färgen och säljer därför den💘