Alla kategorier / Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cera Hot Styling Brush 45 - Säljer en Cera Hot Styling Brush 45, perfekt för att skapa volym och lockar. Borsten har en keramisk yta och en ergonomisk design för enkel användning. Den kommer i en stilren förpackning och är idealisk för snabb styling.
Styling brush från HH Simonsen - En svart styling brush från HH Simonsen.
Lancôme Mini Foundation Brush - En mini foundationborste från Lancôme med svart handtag och täta, mjuka borst i beige och svart. Perfekt för applicering av flytande foundation. Kommer i originalförpackning och är smidig att ta med i necessären.
Ecoestic svart och guld brush  - Säljer en snygg detangling brush från Ecoestic i svart och guld. Borsten har en oval form med mjuka svarta strån och ett guldigt plasthölje.
Sephora foundation brush #47! - Sephora foundation brush #47 - proffsborste för foundation.   Denna veganska borste med mjukt syntethår, som utformats av alla proffsexperter hos Sephora, är perfekt för att applicera alla typer av foundation (flytande, kräm eller stick). Ett plasthuvud med lock medföljer som är perfekt för att undvika kladd vid förvaring. Total längd: 20 cm. Skaft: 13 cm. Ny och oanvänd.
Blowout brush  - Säljer den populära värmeborsten från revlon  använd 2-3 gånger.
Rundborste med värme från Hot Tools - Elektrisk rundborste med värme från Hot Tools, perfekt för att styla och skapa volym i håret. Borsten har svart handtag, silverfärgad borstdel med metall och svarta borst. Utrustad med lång sladd och digital display.
Revlon hairdryer brush  - Revlon hairdryer brush endast testad
Hot styling brush
Hot styling brush  - 89 Hot styling brush  - 90 Hot styling brush  - 91 Hot styling brush  - 92 Hot styling brush  - 93

Hot styling brush

Storlek: 38mm
Kategori: Skönhet
Märke: cera
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min värmeborste från Cera 38mm infrared hot styling brush Har endast testat borsten utan några produkter i håret, så borsten är ren köpt på apotea.se för 849kr

Ida Jonasson
Ida Jonasson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
skinnjacka  - Snygg skinnjacka från Zara, storlek xs
Desigual - snygg blus från desigual, genomskinliga ärmar, knyte i midjan, ett av snörena har en knut på sig
Blåa Jeans - Blåa jeans från Only, storlek xs. Jag är 155cm lång och de går ber till anklarna på mig
Uggs - Svarta höga uggs, använda en vinter, storlek 36
Valentino Donna Born in Roma parfym - Valentino Donna Born in Roma Green Stravaganza, 50 ml Eau de Parfum.  ca 45ml kvar
Liknande annonser
Visa alla