Alla kategorier > Skönhet
Lacoste Match Point EDT
Lacoste Match Point EDT - 89 Lacoste Match Point EDT - 90 Lacoste Match Point EDT - 91

Lacoste Match Point EDT

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Lacoste
Färg: Grön

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En riktigt god doft från Lacoste, med sina träiga toner och citrus toner passar den perfekt inför sommaren. Men fungerar även fint som vår och höst parfym. Nypris för denna är lite över 800kr men eftersom flaskan inte är helt full är mitt pris 400kr

John
John
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Gucci puderfoundation i en dosa - Puderfoundation i en elegant rund guldfärgad dosa med spegel. Pudret är ljust beige. Kommer med en mjuk applikator och ett separat fack för puffen.
Nagelgiganten Light Milky Pink Gel - Nagelgel i en mjuk, ljusrosa nyans med mjölkig finish. Kommer i en rund burk på 30 gram med silverlock. Perfekt för att bygga naturligt snygga naglar med en fräsch och fräsch look. Gelen har en krämig konsistens som är lätt att applicera. Ganska mkt kvar.
Cici Nails Non Sticky Builder Gel - Byggel i burk från Cici Nails, Non Sticky Builder Gel i färgen Nudissimo. Kommer i en rund glasburk med metallic orange lock och etikett. Perfekt för att bygga och forma naglar med en naturlig nude-ton. Innehåller 15g gel.
Silk'n LED EMS Face Mask - LED EMS Face Mask från Silk'n,  Säljer nu rödljus mask då den inte kommer till användning de va ett litet spontan köp. Köpt på Lyko. Har använt 2-3 gånger så den är som ny. Har 4 olika lägen samt en funktion med EMS i olika nivåer.  Nypris på Lyko 3995kr
Smink  - Helt oanvända produkter, säljer då fått i present men inte använder. 10/15kr grej, 40 peel of priset kan diskuteras💓på qlinique vill jag ha 50/60kr hör av er för mer bilder, info och överenskommelse om pris.