Alla kategorier > Skönhet
Smink/Hudvård
Smink/Hudvård - 89 Smink/Hudvård - 90 Smink/Hudvård - 91

Smink/Hudvård

Storlek: ONESIZE
Kategori: Skönhet

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Smink och hudvård. Priser från 50kr

Elma Hodzic
Elma Hodzic
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hudvård och smink  - Allt är nytt och oanvänt!! Skriv för priser, det är styckpriser på allt💖⭐️
Hudvård/smink - Oöppnad, oanvänd. Ögonskuggspalett nypris 289kr
Smink och hudvård  - Smink och hudvård. Allt oanvänt, för exakta priser skriv privat men mellan 30-100kr. Ida warg self-tanning spray är 120kr. Clinique pep-start kostar 150kr. OBS concealer är såld!
Smink och hudvård - Ge förslag på priser och på vilken produkt du är intresserad av. Det mesta är nästan oanvändt skriv om ni har frågor!
Smink- och hudvård kit😻 - Hej! Jag säljer ett perfekt startar kit med smink+hudvård osv.😽 Glam of Sweden: highlighter+primer‼️SÅLT‼️  Hickap: Eye gel nypris 250!! Cetaphil: Cleanser+Moisturizer minisar! My: beauty blender ny ofc Sence: handkräm The body shop: Dusch scrub ny BADBOMB😍
Smink hudvård - Säljer detta som ett kitt buda gärna det är blodsmaken som många söker efter med en lipmask och nån gud grej allt är oanvänd i värde över 200kr kan sälja det för 100kr
Smink och hudvård  - Säljer lite allt möjligt, allt är oanvänt✨priser finns på bild 2 och kan eventuellt diskuteras🥰Vid frågor eller bilder av en specifik produkt skriv till mig privat🤍Priser: 25-50kr
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Baccarat Rouge 540 Parfym - Ny - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540. Flaskan är röd med guldfärgad etikett och lock. Kommer i elegant röd förpackning med tillhörande booklet. En ikonisk doft med exklusiv känsla.
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.