Alla kategorier > Skönhet
Highlighter Revolution
Highlighter Revolution  - 89 Highlighter Revolution  - 90

Highlighter Revolution

Storlek: 42 G
Kategori: Skönhet

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna highlightern från märket Revolution. Använd några få antal gånger, men eftersom det är en lös highlighter märks det inte ❤️ Den är nästan som ny. Får ingen användning av den längre.

Linn
Linn
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Highlighter från Revolution Pro - Snygg highlighter från Revolution Pro i en elegant rosformad design. Kompakt förpackning med inbyggd spegel, perfekt för touch-ups. Ger en strålande glans och lyfter dina ansiktsdrag.
Highlighter  - En limiter edition highlighter från essence testat på handen 1 gång💕
Highlighter - Säljs då den ej används.
Highlight  - Highlight från sunkissed i färgen marble lumi. OBS!! Locket sitter löst
Highlighter från Revolution - Snygg highlighter från Revolution i nyansen 'Highlighter Reloaded'. Den har en skimrande guldig ton som ger en strålande finish. Perfekt för att framhäva kindben och andra ansiktsdrag. Kompakt förpackning som är lätt att ta med.
Revolution Pro contour - Säljer denna cream contour som endast är testad. 50kr
Highlighter - Denna highlighter är magisk!! Säljer den då jag måste rensa mitt smink, och har en till över. Perfekt för att framhäva kindben, näsrygg och amorbåge, och har knappt användts 🥲
Highlighter  - Helt ny mini highlighter från the balm
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA ljus concealer 1W - Säljer en concealer från CAIA i nyansen 1W. Förpackningen är stilren med genomskinlig plast och ett silvrigt lock. Färgen är ljus beige, perfekt för att ljusa upp under ögonen eller täcka blemmor. Enkel att applicera tack vare den smidiga tuben. Testad en gång
Faye (S);Medium Almond - Set med dirtypink glittriga press-on naglar i medium almondform, dekorerade med silverdetaljer som fjärilar, stjärnor, måne, pärlor och kristaller. Naglarna har coola 3D-accessoarer och passar dig som gillar statement-naglar med unik vibe.S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
e.l.f. Power Grip Primer The Big Gripper - Power Grip Primer The Big Gripper från e.l.f säljer den stora primern från elf den är helt ny och aldrig använt den och är helt oöppnad annars skulle jag aldrig sälja den kom för fler frågor NY PRIS 339kr och jag säljer för 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Clarins ögonskuggspalett nude toner - Snygg ögonskuggspalett från Clarins med fyra nyanser i nude och brun/rosa toner. Kommer i en lyxig guldig dosa med spegel och två applikatorer. Perfekt för att skapa både mjuka och markerade ögonlooks. Medföljer röd sammetsfodral. Testat lite av den rosa med borsten på handen, annars helt nytt.
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Individuella lösögonfransar i svart - Säljer ett set med individuella lösögonfransar i svart, perfekt för att bygga upp en naturlig eller dramatisk franslook. Fransarna kommer i olika längder och är fästa på en rosa bricka. Materialet är syntetiskt och ger en fjäderlätt känsla.
Rhode Peptide Lip Tint Salty Tan - Rhode Peptide Lip Tint i färgen Salty Tan, 10 ml. Kommer i en snygg tub med matchande förpackning i en rosa-brun nyans. Ger läpparna en naturlig tint och innehåller peptider för extra vård. Perfekt för dig som vill ha återfuktade och snygga läppar med lite färg.