Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Color Wow Dream Coat spray 200ml - Color Wow Dream Coat Supernatural Spray i en silvrig, spegelblank plastflaska med svart text. Sprayen är på 200 ml och används för att ge håret glans och skydd mot fukt. Flaskan har en praktisk sprayfunktion och modern design. Den går ditt jag drog strecket🥰
Color Wow Extra Mist-ical Shine Spray - Säljer en silvrig sprayflaska med svart lock från Color Wow, Extra Mist-ical Shine Spray. Flaskan rymmer 162 ml och ger glans till håret. Modern design med tydlig logga och text i svart. Perfekt för dig som vill ha extra shine och en fräsch look.
Wow spray - ny och full
Color Wow Dream Coat Supernatural Spray - Color Wow Dream Coat Supernatural Spray är en fuktbekämpande leave-in spray som håller håret glansigt och frizzfritt även vid hög luftfuktighet. Sprayen fungerar som en mini-keratinbehandling och ger ett slätt, glansigt resultat. HELT NY OÖPNADD LIGGER I FÖRPACKNINGEN JAG FICK DEN I SOM INTE ENS ÄR ÖPPNAD , jag fick en trasig först så fick en ny av företaget men den gamla funkar därför jag säljer den nya som jag inte ens öppnat paketet på. EJ DEN PÅ BILDEN!!!!!!!
Color wow  - Säljer endast Båda tillsammans. Använda 1 gång. Säljer för 500 ordinarie pris 799
Wow spray - Spray som ger håret volym! Från märket color wow, använd en gång! Den ger jätte mycket volym! Passar för alla platt hår som behöver lite extra upplyftning🫶🏼Pris går att diskutera!
Color Wow Dream Coat spray - Color Wow Dream Coat är en silvrig sprayflaska med pump, perfekt för att ge glans och skydd till håret. Produkten är framtagen för att tämja friss och ge ett slätt, glansigt resultat. Flaskan är stor 500 ml och är endast använd en gång. Så 99% är kvar. nypris: 650kr.  Priset kan diskuteras.
Color wow dream coat spray - Endast testad en gång
WOW SPRAY
WOW SPRAY - 89 WOW SPRAY - 90

WOW SPRAY

Storlek: 200 ml
Kategori: Skönhet
Färg: Silver

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Wow spray, (som gör lockigt hår platt!) Köpt i oktober för ca 300 kr på kicks, nästan aldrig använt den. Sprayat Max 5 sprut🤣🤣 150 kr, billigare vid snabb affär 🤪

Inez Nilsson
Inez Nilsson
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Glow Watermelon toner och face mist - Säljer två produkter från Glow: en Watermelon Hydrating Skin Tonic i en vågformad glasflaska med rosa lock (120 ml) och en Watermelon Glow Niacinamide Face Mist i rund glasflaska med rosa lock. Båda har en ljusrosa färg och ger en fräsch känsla till huden.
Dyson Airwrap multistyler - Säljer en blå Dyson Airwrap med flera stylingtillbehör i kopparfärg och svart.           Inköpt 2023 för 6399:-  Blue limited edition.  Använt men fint skick. Allt funkar problemfritt.  3 olika barell (dom är något skavda men inget som stör funktion) 2 korta och 1 lång i olika tum 1 rundborste 1 hårblå  Inkluderar alla tillbehör som syns på bilden
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
4 st Rhode läppglans - 4 st Rhode läppglans, oanvända i kartong! Priset gäller för alla 4 tillsammans 🌸
Silk'n LED EMS Face Mask - LED EMS Face Mask från Silk'n,  Säljer nu rödljus mask då den inte kommer till användning de va ett litet spontan köp. Köpt på Lyko. Har använt 2-3 gånger så den är som ny. Har 4 olika lägen samt en funktion med EMS i olika nivåer.  Nypris på Lyko 3995kr
Blå och vita press-on naglar med mönster - MADE TO ORDER. Mått på sista bilden. Mät dina naglar på bredden och skriv sedan till mig vilka storlekar du behöver :) skriv med siffrorna som du kan see över naglarna på sista bilden.
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette Classy med fyra olika puder: contour, blush, bronzer och highlighter. Paletten har en snygg beige/brun förpackning med spegel och silvrig text. Pudren har varma, naturliga toner och highlightern har ett skimrande mönster. Perfekt för att skapa en fräsch look.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 10C - Foundation från CAIA i nyansen 10C. Aldrig använd. Kommer i en frostad glasflaska med silvrig pump. Ger en naturlig, daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Perfekt för dig som vill ha en lätt och fräsch bas.