Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta sneakers från Rieker - Säljer ett par svarta sneakers från Rieker med grov sula och snörning. Skorna har kontrastsömmar och är tillverkade i en kombination av mocka och syntetmaterial. Perfekta för dig som vill ha både stil och funktion i vardagen.
Svarta boots från Rieker med ullfoder - Svarta boots från Rieker med snörning, dragkedja på sidan och mjukt ullfoder. Ovandel i syntet med detaljer i textil och grov sula för extra grepp. Perfekta för kalla dagar med sin varma insida och stilrena look.
Svarta mockaboots med fårfoder - Mysiga svarta boots i mocka med mjukt fårfoder på insidan. Skorna har en rund tå, platt sula och klassisk söm längs sidorna. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla fötterna varma och sköna.
Svarta Rieker skor hiking - Jättefina hiking skor håller värmen bra och passar perfekt för vintern även våren
Svarta fodrade kängor från Rieker - Svarta kängor från Rieker med grov sula och snörning. Utsidan är i skinn och insidan är fodrad med mjukt, ljust syntetpäls för extra värme. Rund tå och robust design, perfekt för kalla dagar. Rieker-logga på plösen och sula med bra grepp.
Svarta mocka boots - Säljer ett par svarta  boots i mocka Bootsens klassiska westernstil gör dem till ett statement och de har en snygg siluett som passar till både jeans och kjol. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med din stil.
Rieker skor - Fodrade Rieker stövlar köpta secondhand, de är i bra skick, säljer för att de va för små :P finns tecken på användning men inget riktigt märkbart
Svarta mockaboots från Bally - Säljer ett par svarta boots från Bally i mjuk mocka med grov gummisula och rund tå. Skorna har dragkedja baktill för enkel på- och avtagning. Diskret Bally-logga på sidan och sula. Perfekt för dig som gillar stilrena och robusta skor.
Svarta mockaboots från Rieker
Svarta mockaboots från Rieker - 0 Svarta mockaboots från Rieker - 1 Svarta mockaboots från Rieker - 2

Svarta mockaboots från Rieker

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta boots från Rieker i mocka med extra bred passform. Skorna har dragkedja på sidan och en grov, platt sula för bra grepp. Perfekta för dig som vill ha en stilren och bekväm sko i äkta skinn till höst och vinter.

Viktor Engelbrektsson
Viktor Engelbrektsson
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant liknande fransskor - 🤍mina egna bilder och pris kan alltid diskuteras🤍skogsgröna/mocksskor Franskor med kilklack som liknas casadei/isabelmarant med wedge
helt nya ~ Isabel Marant Beckett 1630 SEK Svart Black 37, 36 - säljer dessa snygga och nya marants i svart storlek 37 passar dig mellan 36-37 !! Svarar snabbt och skickar imorgon redan ;) Först till kvarn förstås skriv gärna 😎❣️
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Valentino skor - Storlek: 40 || Skick:  8/10, lite små repor|| Nypris: Ca 6000kr || Följ för liknande produkter 🌊🍾
Zadig & Voltaire glittriga sneakers - Skor från Zadig & voltaire i mycket bra skick. Storlek 40. Slutsålda
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Maison margiela gats mörkblå - Ett par riktigt feta mörkblå gats i storlek 45, dustbags kommer med. Skickar alltid samma dag 🚚 ✅
Svarta sneakers från Christian Louboutin - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och diskret logga. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.