Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boots med klack  - Ett par boots som jag aldrig använt så det är inget fel på skorna.   Vid intresse så skickas självklart egna och fler bilder på skorna.
Boots med klack - Helt nya boots med klack från nelly, aldrig använda
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Klackar, boots - Höga klackar/ boots. Köpt på sellpy. Storlek 37
Zara boots med klack - Svarta boots med klack med glitter på ifrån zara, i bra skick. Storlek 38
Boots/klackar - Snygga oanvända skor! De är från 5th avenue alltså nypris ca 500 - 700 kr. Pris går att diskuteras❤️
Boots/klack - Perfekta boots för höst/vintern nu i storlek 40 säljs för
Klackar/ boots - Använder inte dem, väldigt bra skick!
Boots klackar
Boots klackar - 89 Boots klackar - 90 Boots klackar - 91

Boots klackar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke:
Färg: Svarta

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända boots. Storlek 38. Svarta

Nellie.d
Nellie.d
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vinterjacka med pälsluva - Vinterjacka från Hollies. Knappt använd. Varm och lätt att ta av pälsen på luvan. Brun/grå färg. Strl 34 men passar upp till strl 38
Svart satin kjol - Svart satin kjol, använd en gång
Oanvänd långklänning - Oanvänd långklänning med prislapp, mörkgrön från Zara
Satin kjol - Oanvänd lowwaisted satinkjol med prislapp kvar
Dkny väska - Använd 2 gånger. Köpt för 1200kr. Fin marinblå färg
Svart dunjacka med päls - Snygg svart dunjacka från Hollies med päls på huvan. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kalla vinterdagar. Den är långärmad och quiltad för extra värme. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen!
Beige pumps med spetsig tå - Säljer ett par oanvända eleganta beige pumps med spetsig tå och klack. Perfekta för både fest och vardag. De har en stilren design med en smidig rem runt hälen för extra komfort. Passar till många olika outfits och tillfällen!
Liknande annonser
Visa alla