Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta klackskor från DinSko i strl 36
Svarta klackskor från DinSko i strl 36 - 89

Svarta klackskor från DinSko i strl 36

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Din Sko

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super sköna och enkla klackskor som passar till allt! Fraktkostnaden betalar du själv:)

verasyren
verasyren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor från DinSko strl 35 - En tjock träcklack med svart mocka tyg. Dom har blivit använda bara ett antal gånger. Fraktkostnaden betalar du själv:)
Svarta klackskor- DinSko - Väldigt fina och eleganta svarta klackskor köpta från DinSko. De är i mycket bra skick då de endast har använts en gång på ett bröllop. De har inte använts efter det eftersom de blivit för små. Köpta för 449 kr och säljs för 300, men priset kan diskuteras 💗
Svarta spetsiga klackskor från Dinsko - Säljer ett par svarta klackskor från Dinsko med snörning och öppen tå. Skorna har ett snyggt spetsmönster och höga klackar i blankt material. Perfekta för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look.
Klackskor - Dinsko  - Bilder på skavanker finns med
Svarta klackskor med rosbroderi (DinSko) - Snygga svarta klackskor med vackert rött rosbroderi på klacken. De har en elegant rem runt ankeln och en bekväm blockklack. Perfekta för en festlig kväll eller en utekväll med vänner. Skorna är i bra skick och ger en romantisk touch till din outfit.
Svarta klackaskor från dinsko  - Knappt använda
Din sko storlek 36 vinterskor - Skorna är i bra skick men använda mdn det finns inga skador eller liknande på dom. Säljer skorna för att dom börjar bli lite små.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Maison margiela gats - Helt sjukt sällsynta gats! Storlek 40 men passar 42 jag har 42 på allt och de passar mig. Skriv vid funderingar!
Gucci ace snake - Riktigt snygga Gucci ace med orm design. Storlek 44. Allt på bilderna tillkommer. Aldrig använda. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Lanvin cap toe - Lanvin cap toe - skick 8/10 - storlek 41,5 - allt og medföljer✅- hör av er för fler bilder eller info
Maison Margiela sneakers med färgstänk - Unika vita sneakers från Maison Margiela med färgstänk i rött, gult, svart och grönt. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med konstnärligt mönster som ger en cool vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Golden Goose || 🌟🌟 - Säljer dessa stilrena och snygga skorna ifrån Golden Goose || Skorna är i storlek 43 och i väldigt bra skick. Äkhetsbevis kommer med och kan skickas vid förfrågan ||✅✅