Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
PHILIPPE MODEL TRPZ - Säljer ett par mörkblåa Philippe Model sneakers med vita detaljer. Tillverkade i en mix av skinn och mocka för en nice look. Perfekt för dig som letar efter stiliga vinterskor. Bara skorna ingår. Skick: 9/10. Vid frågor och funderingar så tveka inte att fråga ;)
PHILIPPE MODEL TRPZ - Säljer dessa sjukt snygga Philip model rockrunners i svarta riktig snyggt med de läder detaljerna och passar perfekt till dig som söker skor nu i vintern size 39 passar 40😃🌟
Philippe model - Säljer nu mina Philippe Model skor som är har använts en del. Orginal boxen ingår👍På 3 bilden har hälen i sulan gått sönder och insidan på vänstra skon är rätt sliten. Utanpå är skorna i fint skick. Hör av dig vid funderingar eller liknande!🤩🙌
Philippe model - Pris ej hugget i sten!!
Philippe Model TRPX - Philippe Model TRPX Svart/Grå/Gul | Skick 8,5/10 | Nypris ca ‼️6000kr‼️| Detta är dn förbeställning och snabbast frakt är 3 dagar | Orginal box ingår men dustbag ingår inte | En del av smutsen på sulan går att ta bort | Pris kan alltid diskuteras! | Passar till hösten och vintern! | Skriv om frågor uppstår! | //MvH By, Olssén, Closet
Phillipe Model Trpz - Phillipe model trpz som är använda, säljer för att göra mig av med de.
Philippe model TRPZ - Säljer Philippe model skor🔥
Philippe Model TRPZ - Blå Philippe Model till sjyst pris.
DiFermasso
DiFermasso
Philippe Model TRPZ
Philippe Model TRPZ - 89 Philippe Model TRPZ - 90 Philippe Model TRPZ - 91

Philippe Model TRPZ

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Gråa

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par riktigt feta Philippe Model TRPZ trainers i storlek 42 men passar även 43. Riktigt sköna och i bra skick.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior wall n dior - Äkta, pris kan diskuteras. Snygga Dior Oblique sneakers med blått och beige mönster, klassisk snörning och rund tå. Skorna har en platt sula med stjärndetalj undertill och tydlig Dior-logga på både sula och plös. Tillverkade i canvas med exklusiv känsla och broderade detaljer.
Inuiiki sneakers - Shearling low velcro sneakers i svart. I fint skick använda en gång. Storlek:39
Svarta sneakers från Inuikii med teddy - Säljer mina populärara svarta sneakers från Inuikii med fluffiga vita teddy-detaljer och breda kardborreband. Skorna har rund tå, platt vit sula och är fodrade med mjukt teddy-material. Perfekt nu till vintern💕❄️ skorna är inte använda och leveranskartongen finns med och skickas i den💕
Mörkblå Lanvin  - Tjena, jag säljer nu dessa sjukt snygga mörkblå lanvin skor i storlek Uk6. De är sparsamt använda, och det finns vissa tecken på användning. Man får med boxen och helt nya skosnören. Priset kan även diskuteras! Hör av dig ifall du har frågor eller funderingar!🤩
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 40, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Blå mockasneakers från Lanvin - Snygga sneakers från Lanvin i mörkblå mocka med svart lackad rund tå och svarta snören. Skorna har vit platt sula och metallfärgade öljetter. Perfekt för dig som gillar exklusiv och unik stil med coola materialmixar.
 Beige Isabel Marant - Säljer ett par skor från Isabel Marant i beige mocka och vitt skinn. Skorna har flera kardborreband, rund tå och platt sula med klack vid hälen. Perfekt för dig som gillar statement-sneakers. Jag vet inte om det är riktiga eller kopior för hon jag köpte de av sa aldrig det, men dom är fortfarande jätteskön och fina.
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Valentino garavani skor