Alla kategorier > Mode > Skor
Guld klackar
Guld klackar - 89

Guld klackar

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Gina Tricot

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Från gina använda men fint skick!

Alva Nordin
Alva Nordin
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 guldiga klackar - Säljer ett par klackar i metallic guld med öppen tå. Skorna har flera tunna remmar som går över foten och runt ankeln, vilket ger en cool och modern look. Dragkedja bak för enkel påtagning. Perfekta för att sticka ut med en glittrig vibe.
Guldiga klackar - Snygga klackar i metallic guld med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en elegant klack och anklerem. Perfekta för att lyfta din outfit till nästa nivå. Säljer för att storleken var för liten för mig och kunde inte lämna tillbaks skorna, då det hade gått över tiden.
Guldiga klackar - Aldrig använda Klackhöjd: 8cm
Guldiga klackar - Säljer ett par snygga guldiga klackar från ONLY med låg klack och öppen häl. Skorna har en cool twistad detalj över foten och fyrkantig tå. Materialet är glansigt syntet som ger en lyxig vibe. Ej använda alls då jag glömde skicka tillbaka de, då de var för stora. Köpta 500kr
Guld glitter klackar - Säljer mina klackar då dom endast är använda till nyår. Har ingen användning av dom längre. Skicket är helt nytt då dom bara används en gång.  Pris går att diskutera!
Guld klackar  - Använda inte längre. Pris kan diskutera.
Guld klackar - Helt nya!
Guldiga klackar  - Fina basic klackar. Klackarna är 8cm
Andra annonser från Skor
Visa alla
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Maison margiela gats - Helt sjukt sällsynta gats! Storlek 40 men passar 42 jag har 42 på allt och de passar mig. Skriv vid funderingar!
Valentino Flycrew 42 - Säljer dessa Valentino Flycrew i storlek 42. Dem är i nyskick. Skriv vid fler frågor!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 44, box och dustbags fås med skickar samma dag!
Valentino Open 43 - Säljer ett par feta Valentino opens i strl 43. Skorna är i bra skick och äkta såklart! Kom PM för fler bilder eller andra funderingar, priset går att diskuteras!
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 44, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼