Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta pumps med hög klack - Säljer ett par klassiska svarta pumps från hm med rund tå och hög klack. Skorna är i mocka-liknande material och passar perfekt till dig som vill ha en stilren och tidlös look. Pris kan diskuteras
Svarta pumps med klack  - Snygga svarta pumps med hög klack i spegel form. Skorna har rund tå och är klädda i mockaliknande material. Perfekta för dig som vill ha både höjd och stabilitet i din look.
Svarta pumps med klack - Säljer ett par eleganta svarta pumps från Gorgeous. De har en hög klack och en rundad tå, perfekt för festliga tillfällen. Skorna är i bra skick och har en stilren design som passar till många olika outfits.
Svarta pumps med klack - Klassiska svarta pumps med spetsig tå och hög klack.
Svarta pumps med klack från VOX - Snygga svarta pumps från VOX i veganskt material med spetsig tå och låg klack. Skorna har en elegant rem med spänne runt hälen och en stilren, minimalistisk look. Perfekt för dig som gillar trendiga och klassiska detaljer.
Svarta pumps med rosett och klack - Säljer ett par eleganta svarta pumps med spetsig tå och glittrig rosettdetalj framtill. Skorna har öppen häl och en unik, böjd klack som ger en trendig look. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer.
Svarta pumps med strass och klack - Svarta pumps med glittrande strassdetaljer. Oanvända🤍
Svarta pumps med klack, klackskor - Fina klackskor från Din Sko, storlek 36, som ser prickiga ut men är bara dammiga😅dom har nå små märken men inget som stör☺️
Svarta pumps med klack
Svarta pumps med klack - 89 Svarta pumps med klack - 90

Svarta pumps med klack

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Eleganta svarta pumps med spetsig tå och smal klack. Perfekta för en stilren look. I princip alltid slutsålda i de mindre storlekarna.

A
A
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant skor  - Köpte dom på Vinted och dom passar tyvärr inte mig och fick inte lämna dom från säljaren
Maison Margiela Gats - Svarta Gats storlek 43, men passar mer som 42. Hör av er vid frågor!
Golden Goose skor - Tja, säljer mina vita Golden Goose skor med blå häl och grå stjärna gjord i mocka. Skorna är hela och är i ett mycket bra skick, förutom att sulan där bak på ena skon är lite utsliten (skriv för bild). Utifrån det skulle jag ge skicket en 7/10. Box och dustbag ingår vid köp. Skriv för mer bilder eller ifall du har några generella frågor! Inga frågor är dumma. 😊👍
Valentino open navy - Ett par riktigt feta valentinos i storlek 43, allt på bilderna fås med, skickar samma dag!
Loubitin skor - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och snygg snörning. Skorna har rund tå och är tillverkade i mocka med mjukt beige foder. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och stilren look.
Inuikii  - Säljer mina såå söta Inuikii skor. Håller en varm och är snygga på det😍😍nypris 339€
Svarta klackar från Zara - Snygga svarta klackar från Zara med spetsig tå och stor rosett framtill.
Maison Margiela skor med vitt skvätt - Maison Margiela sneakers med svart och vit färg, coolt splattermönster över hela skon. Ovandel i canvas med råa kanter och klassisk snörning. Snygg och unik design med rund tå och platt sula. Storlek 43 och inga defekter över huvud taget. Pris kan diskuteras vid snabb affär!