Alla kategorier > Skor
Nike sneakers
Nike sneakers - 89 Nike sneakers - 90

Nike sneakers

Storlek: 36,5
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Beigea

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike skateskor knappt använda.

Åsa Tande
Åsa Tande
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Sneakers - Nike Sneakers i beige/rosa färg. I storlek 39.
Nike Air sneakers  - Säljer ett par unika Nike Air sneakers med stora bokstäver på sidorna. Skorna har en kombination av beige och gröna nyanser med snörning. Som ni kan se på bilden är de i ett nytt skick.
Nike sneakers  - Beiga Nike sneakers storlek 44 dom är lite kryssade från framsidan men original pris är runt 1000kr
NIKE SNEAKERS - Vintage Nike sneakers. Produceras inte längre och svåra att få tag på. Strl:41/42
Beige Nike sneakers - Säljer ett par coola beige Nike sneakers med blå detaljer. Skorna har en chunky sula och tydlig 'AIR' text på sidan. De är i bra skick och perfekta för vardagsbruk. Storleken är US 3.5Y, vilket motsvarar ungefär dam 36. Använt 1 gång
Vita Nike sneakers - Snygga vita Nike sneakers med snörning och en stilren design. Skorna har en luftig mesh-ovandel och en bekväm sula med dämpning. Perfekta för en avslappnad stil.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.