Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Converse x CDG Play Chuck Taylor 42,5 - Gröna Converse Chuck Taylor All Star high-tops i samarbete med Comme des Garçons Play. Skorna har vita snören, vit sula och röda hjärtan med ögon längs sidan. Klassisk rund tå och canvasmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk sneaker.
Converse  - Säljer mina converse då dom inte kommer till användning!💖
Converse  - Nästintill aldrig använda converse
Converse - Inte nya men inte dåliga heller. Är 37 men skorna passar ändå som är 35,5
Converse  - Converse i storlek 37.  I använt skick. Köparen betalar frakt.
Converse - Säljer dessa convers då det inte används längre. Lite smutsiga men går lätt att fixa skick 6/10
Converse  - Jätte fina helt oanvända converse i storlek 36,5💕💕
anneaxelsson

Converse 42,5

Storlek: 42,5
Kategori: Skor
Märke: Converse

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer flera Converse i storlek 42,5! 200kr/st. Möts upp i Stockholm, annars står köparen för frakten

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino flycrew - Säljer dessa blåa flycrew som är i storlek 42. Passar dock 43 lätt. De är okej skick, säljer då jag redan har ett par. Köp bara om man vet skicket, tar inga returer.  Bilderna visar skicket. 13 nitar kvar tsm. Endast skor tillkommer. De är mest smutsiga bara så om man orkar tvätta dem så kan man få dem sjukt snygga