Alla kategorier > Skor
Coola klackar
Coola klackar - 89 Coola klackar - 90 Coola klackar - 91

Coola klackar

Storlek: Ca 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackskor med hög sula och klack. Använda fåtal gånger, torkas av vid beställning!

Jonna C
Jonna C
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Coola klackar  - Köpte dessa på second hand med syftet på att lära mig att gå i klackar. Jag misslyckades och ger upp🥲 ^använd skick^
coola klackar - nice klackar med detalj, på rna foten har några av diamanterna dock rammlat av, välldigt fint inne tyg på skorna
Coola klackar - Höga snygga pumps. Använda 1 gång!
Svarta coola klackar - Storlek 37 ❤️ Bra skick säljes då för stora! (Har 36)
Coola vintage boots klackar - Säljer dessa extremt coola vintage bootsen från Mustang. Har en cowboy vibe till sig och går att styla extremt coolt. Väldigt fint skick.
Coola klackar - Så snygga och unika klackar med kilklack från Duffy. Köpta second hand. De är i bra skick och är super snygga
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.
Maison Margiela vita sneakers - Stilrena vita sneakers från Maison Margiela med klassisk design och beige snörning. Skorna har ovandel i skinn och mocka med detaljer i ljusgrått samt en brun gummisula. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️