Alla kategorier > Mode > Skor
Högklackade pumps
Högklackade pumps - 89 Högklackade pumps - 90 Högklackade pumps - 91

Högklackade pumps

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Höga klackar från Red circle. Använda 1 gång! Nypris:600kr

Jonna C
Jonna C
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta högklackade pumps - Snygga svarta pumps med hög klack och öppen tå. Skorna har en elegant rem med spänne runt ankeln för extra stil och komfort. Perfekta för en kväll ute eller en speciell tillställning.
Högklackade sandaletter/pumps - Aldrig använda, högklackade pumps/sandaletter från Kurt Geiger Carvela. Svarta suede.
Svarta pumps med hög klack - Svarta pumps med rund tå och hög klack i storlek 37. Skorna har en plattform framtill och är klädda i mockaliknande material. Pumpsen är i det stora hela i fint skick och har ytterst små defekter på klacken och framtill.
Svarta pumps med hög klack - Säljer ett par svarta pumps med riktigt hög klack och rund tå. Skorna har en stilren design och är perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Passar dig som gillar att sticka ut och vill ha extra höjd.
Svarta pumps med hög klack - Snygga svarta pumps med riktigt hög klack och spetsig tå. Skorna har en elegant och klassisk look som passar perfekt till en dressad outfit. Utsidan är i ett slätt material och sulan är ljus, vilket ger en snygg kontrast.
Svarta lackade pumps med hög klack - Säljer ett par svarta pumps i lackat material med öppen tå och hög klack. Skorna har en elegant och stilren design med smala remmar över foten och runt ankeln. Perfekta för dig som vill ha en klassisk och trendig look.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Blåa Maison margiela gats - Som nya. Aldrig använda. Storlek 44. Ingen box tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Diemme skor  - Diemme skor i st 43, bra skick! Kartong, extra snören och dustbag kommer med.
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 44, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Lanvin marinblå uk 8 - Lanvin, Marinblå i mycket bra skick både sula o mocka. Dom är i storlek uk 8. Dustbag ingår (ej box). Pris 2599kr!
Lanvin cap toe - Lanvin cap toe - skick 8/10 - storlek 41,5 - allt og medföljer✅- hör av er för fler bilder eller info
Maison margiela gats - Helt sjukt sällsynta gats! Storlek 40 men passar 42 jag har 42 på allt och de passar mig. Skriv vid funderingar!
Lanvin skor - Hej! Säljer nu dessa stilrena och snygga skor från Lanvin!🎉Dess färg är gröngrå. Allt og ingår!!! Skick: Använda men fortfarande i rätt bra skick. Retailpris: Ca 4500kr. Köp för endast: 2299kr!😃 Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av dig. Priset går att diskutera!💸