Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor - 0 Klackskor - 1

Klackskor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Bra skick

90 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer dessa eleganta klackskor, då dom tyvärr är för små för mig, köpte dom second hand❤️

steffi.lbm
steffi.lbm
(42)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor - Jätte snygga klackskor! För stora för mig så säljer:)) ord pris ligger runt 200kr tror jag
Klackskor - Skor frå nelly bra skick. Säljer pga att dom är för små för mig.
Klackskor - Nypris 600 kr✨
Klackskor  - Jag säljer dessa snygga klackskor eftersom dem va lite för små för mig, så helt oanvända. Mycket bra skick! Nypris 219
Nya klackskor  - Högklackar som aldrig använts. 😍klack: 10cm Kan även passa som strl 38
Klackskor - Säljer dessa svarta snygga klackskor med snörning från Boohoo som tyvärr var för stora för mig. Dom är endast testade och därför i nyskick! Klacken är ca 6 cm.
Klackskor - Ett par svarta klackskor med silvriga taggar.
Klackskor - Blink från scorett Äkta skinn Storlek 37 14 cm klack Nypris 599 kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Maison margiela gats - Säljer ett par lite schysstare Maison margiela gats | Boxen är lite trasig (se sista bilden) | Dustbag + box ingår | Storlek: 43 | Det är bara slå en pling om du undrar något 😊
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.