Alla kategorier > Mode > Skor
Svarta boots med klack och knappar
Svarta boots med klack och knappar - 89 Svarta boots med klack och knappar - 90 Svarta boots med klack och knappar - 91 Svarta boots med klack och knappar - 92 Svarta boots med klack och knappar - 93

Svarta boots med klack och knappar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga svarta boots i äkta läder med klack och dekorativa knappar på sidan. Perfekta för en stilren look. Nypris: 1200kr

andrea 🤍
andrea 🤍
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Boots med klack  - Ett par boots som jag aldrig använt så det är inget fel på skorna.   Vid intresse så skickas självklart egna och fler bilder på skorna.
Svarta boots med klack - Ett par svarta boots med hög klack och grov sula. Skorna har en enkel design med elastiska paneler på sidorna för enkel på- och avtagning. 100% ny. Använt bara några gånger.
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Boots med klack - Helt nya boots med klack från nelly, aldrig använda
Svarta boots med klack - Snygga svarta boots i skinn med en robust klack. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för höst och vinter, och funkar lika bra till vardags som till fest. Stilrena och bekväma att gå i! ( dom är helt oanvända ) med spray skydd på också!
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Boots med klackar  - Svin snygga boots med klackar perfekta till halloween eller vid vanliga tillställningar❣️⭐️ storlek 37 men något stora i storleken
Svarta boots med klack och dragkedja - Säljer ett par svarta boots med hög klack och spetsig tå. Skorna har dragkedja på insidan och är tillverkade i ett stretchigt syntetmaterial som sitter tight runt vristen.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats - Säljer dessa feta mörkblåa gats, skick 9/10 använda fåtal gånger. Hör av er vid frågor✌️ priset kan diskuteras vid snabb affär
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2099kr - ingår dustbag och box - STEAL
Maison Margiela gats - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino Rockrunners - Valentino rockrunners i storlek 38,5 men passar 39. Box ingår! skriv gärna vid frågor eller funderingar🫡
Grå Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Philippe Model i grått med vita snören. Skorna har en mix av mocka och skinn, klassisk låg profil och rund tå. Sulan är vit med svart rand och de har märkets logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
adidas Samba Wales Bonner Navy Croc - Unika fräsha Wales Bonner adidas skor.