Alla kategorier / Mode / Skor / Sneakers
Vita Nike Air Force 1 sneakers
Vita Nike Air Force 1 sneakers - 0

Vita Nike Air Force 1 sneakers

Storlek: 38
Kategori: Sneakers
Märke: Nike
Skick: Nytt skick

800 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Klassiska helvita Nike Air Force 1 sneakers i lågt utförande. Skorna har en stilren design med perforerad tå, vita skosnören och den ikoniska swoosh-loggan på sidan. Tillverkade i läder med en robust gummisula för extra komfort.

Abanoub
Abanoub
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
H bälte - Hej jag säljer min äkta H bälte den är dubbelsidig färgen svart och vit. PRIS KAN DISKUTERAS. Den är äkta och den har stämpel skillnad från alla andra säljare som inte har stämpel. Ordinarie pris är 13000 men jag säljer endast för 7000. PASSA PÅ OCH KÖP HAR TAGIT NER PRISET TILL 3000.
Adidas rosa fotbollsskor  - Säljer ett par grymt snygga fotbollsskor från Adidas i stark rosa med svarta och vita detaljer. Skorna har snörning, rund tå och en platt sula med svarta dobbar för extra grepp på planen. Ovandelen är tillverkad i syntetmaterial med mönstrad struktur. Helt nya
Solglasögon - Säljer ett par stilrena glasögon med blåtonade rektangulära linser och vit båge. Skalmarna har ett snyggt marmormönster i svart och vitt samt detaljer i guld. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Svart pufferjacka Polo Ralph Lauren - Säljer en svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot på bröstet och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
 Polo Ralph Lauren jacka - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjor framtill. Jackan har ett rött broderat Polo-logo på bröstet och är tillverkad i polyester. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig vibe.
 Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunjacka från Polo Ralph Lauren med huva och flera dragkedjefickor. Jackan har en klassisk pufferstil, rakt snitt och diskret logga i rött på bröstet. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med allt.
Grå stickad ziptröja från Stone Island - Snygg grå stickad ziptröja från Stone Island med hög krage och ribbstickad struktur. Tröjan har dragkedja framtill och klassisk logotyp-patch på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilren look. Har både i färgen svart och grå
Svart plånbok från Lacoste - Snygg svart plånbok från Lacoste med geometriskt mönster och klassisk krokodil-logga framtill. Plånboken har en stilren design med lock och präglad Lacoste-text. Tillverkad i konstläder med detaljer i svart och grått.
Blå Palm Angels  - Mörkblå mjukisbyxor från Palm Angels med vita dubbla sidoremsor och logga på vänster sida. Byxorna har resår i midjan och raka ben. Perfekta för en avslappnad och trendig streetwear-look.
Svarta Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och svarta nitar på tån. Skorna har snörning, är tillverkade i mocka och har en lyxig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer och edgy look.
Liknande annonser
Visa alla