Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja Soft Goat - Cashmere tröja från Softgoat i stl M. Tvättad, noppfri och fräsch.
Soft goat liknande tröja - Kräm vit polo tröja
Soft goat  - Supersnygg rosa soft goat tröja i 100% kashmir!
Soft goat - Säljer min typ hel oanvända soft goat t shirt i jätte fin rosa färg
Stickade shorts Soft Goat - Säljer dessa jättesnygga virkade shorts från Soft Goat i cremevit färg. De är i en ull och kashmirblandning samt endast använda ett fåtal gånger. Skriv till mig för egna bilder 💕
Soft goat tröja - Säljer nu min super fina beiga stickade soft goat t-shirt som är slutsåld på hemsidan. Ny skick och använd ca 2 ggr. Ordinarie pris 1800 kr. Skriv vid fler frågor!
Soft Goat topp - Säljer denna fina tröja från Soft Goat! Den är använd ett fåtal gånger och i fint skick. Beställd från deras hemsida för några år sedan och finns inte kvar. Kan gå ner i pris vid snabb affär❤️
soft goat tröja  - Snygg soft goat tröja! Tröja är i bra skick men har lagats i armhålan (apsolut inget som syns!) men det var tidigare ett hål som nu är lagat. Tröjan är i M men passar snarare S/xs
Soft Goat Fine knit
Soft Goat Fine knit  - 89 Soft Goat Fine knit  - 90 Soft Goat Fine knit  - 91

Soft Goat Fine knit

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Soft Goat
Färg: Vit

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Soft Goat Fine knit Silkblend med lappen kvar. Offwhite i strl S.

Camilla
Camilla
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vita kostymbyxor från ZARA - Snygga vita kostymbyxor från ZARA med hög midja och raka ben. Byxorna har pressveck, sidofickor och medföljer ett brunt bälte i midjan. Perfekta för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och har en lätt struktur. Ankellånga. Köpta i Spanien
Vit spetsblus med blommönster - Romantisk vit blus i transparent spets med broderade blommor och dekorativa knappar framtill. Blusen har lång ärm och rund halsringning med spetskant. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Materialet är lätt och luftig bomull. Aldrig använd men råkade dra av taggen.
Liknande annonser
Visa alla