Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå stickad tröja  - Säljer denna super söta ljus blå stickade tröjan från vero Moda😍😍
Stickad blå tröja - Jättefin blå stickad tröja från Vero Moda. Mycket bra skick, använd 1 gång💕Skriv gärna om du har frågor❣️
Blå stickad tröja - Blå stickad tröja. Skriv för fler bilder eller frågor🌸
Blå stickad tröja - Blå stickad tröja som är använd några gånger men märket är Gina tricot🥰storlek xs men passar alla storlekar
Blå stickad tröja  - En fin blå stickad tröja lite ribbad i kanterna men skön till vintern eller hösten
Blå stickad tröja
Blå stickad tröja - 89 Blå stickad tröja - 90 Blå stickad tröja - 91

Blå stickad tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort formad stickad tröja. Blå. Jätte fin, säljer för att jag inte trivs i tröjor som är kortare runt midjan. Men jätte fin färg och skick. Kan FaceTimea när jag skickar paket för trygg handel.

Julia Marie Karlsson
Julia Marie Karlsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Beige stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Snygg beige stickad tröja från Polo Ralph Lauren. Är 183cm lång
Grå stickad polotröja med ribbade ärmar - Mysig grå stickad polotröja med breda ribbade ärmar och hög krage. Tröjan har en loose fit och är perfekt för kyliga dagar. Snygg att styla med jeans eller leggings för en avslappnad vibe. Bilderna är från tjejen jag köpte tröjan av. Jag har endast använt tröjan en gång.
Stickad tröja Gina Tricot  - Stickad tröja från gina, aldrig använd.
vit  stickad polotröja - Säljer en vit  stickad polotröja med lång ärm och ribbade muddar. Tröjan har en hög krage och är perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Zebramönstrad stickad tröja - Säljer en supermysig zebramönstrad stickad tröja i svart och vit. Den har en hög krage och väldigt mysig. Storleken är i L men passar mig dom bär s. Original pris är 480!!!
Vit stickad tröja från Ami - Säljer en vit stickad tröja från Ami Alexandre Mattiussi i storlek M. Tröjan har ett rött hjärta med bokstaven A broderat på bröstet, rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal.
Beige stickad tröja från Zara - Säljer en beige stickad tröja från Zara  . Köpt på Vinted och bara använd en gång av mig. Så väldigt bra skick! Säljer då den inte kommer till användning!
Mörkbrun ärmlös stickad tröja - Säljer en mörkbrun, ärmlös stickad tröja med lite högre hals. Aldrig använd och prislapp kvar.