Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Tröja med zebramönster
Tröja med zebramönster  - 89 Tröja med zebramönster  - 90 Tröja med zebramönster  - 91

Tröja med zebramönster

Storlek: XS
Kategori: Stickat

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin lila stickad tröja med zebramönster. Säljer för att det inte riktigt är min stil. Ändast använd ca 3 ggr så den är som nyskick. Frakt ingår inte i priset💜💜

Alva Lindhardt
Alva Lindhardt
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila stickad tröja med zebramönster Lindex - Cool stickad tröja från Lindex i lila med grönt zebramönster. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett unikt mönster och mjukt material. Pris kan diskuteras!
Stickad tröja med zebramönster - Cool stickad tröja i brunt och ljusrosa med zebrainspirerat mönster. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut lite extra.
tröja med zebramönster - Jätte fin tröja ❤️❤️❤️❤️
Beige stickad tröja med zebramönster - Säljer en beige stickad tröja med svart zebramönster. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Är i storlek M och har aldrig använt🩷
Tröja med zebra mönster - Aldrig använt, nypris 499kr. Den är oversized.
Tröja med zebramönster - Cool tröja med mönster. Varm och behaglig!
Stickad tröja zebra mönster  - Super fin stickad tröja från NA-KD med zebra mönster. Tröjan är som i ny skick. Nypris 549kr 💕🦓
Stickad tröja med zebramönster - Stickad tröja med zebramönster från PrettyLittleThing 🤍🖤 Lappen sitter kvar så den är endast testad! storlek M/L 🤍 Köparen står för frakt!
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Valentino stickad tröja camo - Stickad sweatshirt från valentino i camo blått, svart och grått camouflagemönster. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig look. Storlek S, tveka inte på att höra ev er
Vit tröja från Ralph Lauren - Stickad vit tröja från Ralph Lauren
Mörkblå kabelstickad tröja Ralph lauren  - Stickad kortärmad tröja från Ralph Lauren storlek S, men skulle säga att den passar xs också. Sparsamt använd.
Ärmlös grå stickad topp - Snygg ärmlös stickad topp i mörkgrått med ribbad hög krage. Modellen är rak och något lös i passformen.
Brun stickad topp från Nelly - Säljer en brun stickad topp från Nelly med korta ärmar och rund hals. Toppen har en mjuk och lite luddig yta, samt ribbad kant nedtill för en snygg passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Kabelstickad vit tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och den klassiska broderade loggan i marinblått på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Söt tröja från Zara - Säljer en stickad cropped tröja med färgglada ränder i rosa, gul, grön och vit. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Materialet är mjukt och tröjan har ett hålmönster som ger en cool och trendig look. Knappt använd
Stickad brun kofta från Zara - Jättefin stickad kodha från Zara använd fåtal gånger. Storlek S.