Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Arket tröja
Arket tröja - 89

Arket tröja

Storlek: Xs
Kategori: Stickat
Märke: Arket
Färg: Vit

500 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer denna tröja från arket i storlek xs ❤️ som ny

Licia Söderström Linde
Licia Söderström Linde
(14)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja Arket - Jättefin och mysig stickad långärmadetröja från arket. Storlek Xs, men passar S&M också.
 Fluffig stickad tröja från Arket - Supermjuk och fluffig beige/vit stickad tröja med lång ärm och rund hals.
Volang stickad tröja Arket - Jag säljer min jättesöta stickad tröja från arket, nypris är 1000kr och den säljs inte längre! Jag har använt några gånger, men är i ett perfekt skick!
stickad mohair tröja från arket  - jättefin mohair tröja från arket som jag äääälskar men inte kommer till användning, kmr inte sälja under 650 då den är i såå fint skick och slutsåld🎀🎀
Arket randig tröja  - Säljer denna rutiga tröja från arket. Använd fåtal gånger så i nyskick💕
Randig tröja från arket - Använd Max 2 gånger, ordinarie pris 790kr - säljer för 650kr. I storlek xs, men är stor i storleken
Arket tröja - Mycket bra kvalité och i nyskick! Viskos 65%, Polyamid 35%.
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Figursydd stickad topp med vida armar - Säljer denna superfina tröjan som är jätteskön o snygg. Pris går o diskutera  Den är storlek XS men skulle säga att den passar Från XS-M. Jag själv har S/M o den passar på mig!  Färgen är typ beige/grå
Turkos stickad tröja - Säljer denna så fina turkosa stickade tröjan från other stories🩵🩵🩵🩵
Stickad kofta  - Mysig mörkgrå stickad kofta med v-ringning och knäppning framtill. Koftan har en fluffig, borstad yta och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och en chill look. Materialet är mohairblanding! Slutsåld!!!
Zebramönstrad stickad polotröja - Säljer en fluffig stickad polotröja med zebramönster i svart och vitt. Tröjan har hög krage och är gjord i ett mjukt, lurvigt material.
Morris half zip stickad  - Morris half zip stickad, en av dom finaste morris plaggen man kan hitta. Modellen är 180 cm 75 kg och bär storlek S. Det är minimala fläckar som bara märks i speciellt ljus. Det är ungefär 3 stycken av dom fläckarna. Det märks mycket mer tydligt i bilden där jag visar den. Kom med frågor! En favorit från oss
Omlottstickad tröja - Beige/Rosa omlottröja från H&M!💗
Ami Paris tröja  - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ami Paris med deras ikoniska vita hjärta och A på bröstet. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och en avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.