Alla kategorier > Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta från H&M - Gammaldags rosa gullig stickad kofta från H&M! Fint skick men lite nopprig på vissa ställen. Storlek S men motsvarar mer en xs skulle jag säga, jag är xs-m.🫶🏻
Kofta från H&M - Populära mörkgröna stickade koftanfrån H&M med knappar framtill. Den har en klassisk design med långa ärmar med dekorativa fickor. Den är helt slutsåld på hemsidan och går inte längre att få tag på. Använd 1-2 gånger så den är så gott som ny, den är i storlek M men passar även S😊
Vit  kofta från H&M - Superfin vit kofta från H&M med stora bruna knappar framtill. Storlek L men sitter som en XS/S!💕
kofta från H&M - Säljer nu den här söta koftan från H&M, jag skulle säga att färgen är lite oklar nästan som en blandning av beige, grå och ljus grön beroende på ljus. Bara att skriva för fler bilder🥰
Svart kofta H&M - Fin kofta från H&M i bra skick!
Beige kofta från H&M - Säljer en superfin beige kofta från H&M i storlek XS. Den har svarta detaljer och guldknappar som ger en elegant touch. Perfekt för både vardag och fest! 🖤✨Använd enbart en gång!
Kofta / Tröja H&M - Så snygg kofta från h&m, aldrig använd!!🩷
H&M kofta
H&M kofta - 89

H&M kofta

Storlek: L
Kategori: Stickat
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Strl L

a.b
a.b
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Vit mohairtröja  - Supermjuk och fluffig vit tröja från BikBok i mohair- och ullblandning. Bilderna är lånade men samma tröja som säljs.
Grå stickad kofta, Gina - Supersnygg grå stickad kofta ifrån Gina. Viker  upp ärmarna själv. Nopprig men fortfarande mycket bra kvalitet!🤍
Mörkgrå kofta med v-ringning - Mysig mörkgrå kofta med v-ringad hals och knappar framtill. Koftan har långa, lite vidare ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och enkel att styla till jeans eller kjol.
Svart polotröja från Kangol - Cool svart polotröja från Kangol med stor vit känguru-logga på bröstet. Tröjan har lång ärm och hög krage, perfekt för att hålla värmen. Materialet är stickat och känns mjukt mot huden. Passar dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en ikonisk design.
Beige kofta från Gina Tricot - Superfin beige kofta med v-ringning och knappar framtill från Gina Tricot. Modellen är croppad med bred ribbad midja och vida ärmar.  Är ej använd och har kvar prislappen
Grå cashmere tröja John Henric - Mjuk och stilren grå tröja från John Henric i lyxig cashmere. Perfekt för dig som gillar enkel och clean look. Passar dig som vill ha en skön och snygg tröja till hösten och vintern. Killen på bilden är 182cm | 70 kg, då storlek är L passar den någon lite större. Tröjan har ett mycket litet hål på bröstet som är lätt att åtgärda om man skulle villja och därav priset. Annars är den mycket bra skick.
Brun  kofta med knytband - Mysig brun  kofta med långa ärmar och knytband i midjan.
Beige stickad hoodie - Mysig beige stickad hoodie med breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan har en stor huva och är långärmad med loose passform. Perfekt för chill dagar och när du vill ha det extra bekvämt. Aldrig använd!