Alla kategorier > Mode > Kläder > Stickat
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90

Stickad tröja

Storlek: S-m
Kategori: Stickat
Märke: Mango
Färg: Beige

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig stickad tröja som har en fina detalj framtill. Jag har inte använt den så mycket så den är i bra skick. Storleken säger s men jag tycker det är s-m.

Märta S
Märta S
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stickad tröja - Säljer denna sköna stickade tröjan från Mango. Storlek M, jättebra skick, nypris ligger på 750 kr. Hör av er om eventuella frågor!
Beige stickad tröja - Säljer nu min super fina stickade tröja från mango som tyvärr ej passar längre men i fint skick och har mycket att ge🍁Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Beige stickad tröja - Säljer en mysig beige stickad tröja med ribbad design. Perfekt för kyliga dagar med sin långa ärmar och bekväma passform. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. 🧶✨
Stickad tröja  - Tunn stickad tröja från märket kappa i fint skick och 100% ull! Vintage köpt på humana i Stockholm. Rundad krage, storlek L och sitter oversizedpå mig som är 165 och xs
Stickad tröja - säljer en jätte fin stickad från mango som aldirg är använd! Pris kan diskuteras💕
Stickad tröja  - Lite genomskinlig stickad tröja från mango. Nästan aldrig använd så är i fint skick
Stickad tröja  - En stickad tröja från Gina tricot den har en slits på båda sidorna och är nästan oanvänd. Original priset är 500kr men jag säljer den för 309kr För fler frågor eller nogranare bilder tveka inte skriv till mig så löser jag det.
BEIGE STICKAD TRÖJA  - Hejsan! Säljer denna ursnygga beiga stickade tröjan ifrån H&M! Verkligen skitsnygg o mysig, säljer endast då jag helt enkelt inte använder den 🤷🏻‍♀️. Kan absolut köra noppringsmaskinen och tvätta den innan jag skickar!! Hör av er finisar 💕
Andra annonser från Stickat
Visa alla
Vit stickad tröja med rund hals - Mysig vit stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en enkel, rak passform och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och en clean look.
Vit stickad tröja Polo Bear RL - Vit stickad tröja från Polo Ralph Lauren med ikoniska Polo Bear-motivet framtill. Björnen har på sig jeans och svart tröja med amerikanska flaggan. RL-broderi i rött nedtill. Rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt statement-plagg för dig som gillar klassisk stil.
Mörkblå Kashmir tröja från Massimo dutti  - Mörkblå stickad tröja från Massimo Dutti med rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan har en klassisk, rak passform och är tillverkad i ett mjukt, värmande material som passar perfekt för kyligare dagar.
Svart stickad tröja Saint Laurent - Cool svart stickad tröja från Saint Laurent med vit fuzzy logga framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt i garderoben.
Zebramönstrad stickad tröja Wera - Säljer en stickad tröja från Wera i alpackamix med zebramönster i svart och beige.
After skii tröja! - Så snygg stickad tröja helt ny med prislapp st 38, köpte för 600 säljer för 400!
Beige ribbstickad polotröja - Säljer denna ribbstickade tröjan från hm i storlek xs
Vit oversized stickad tröja - Mysig vit stickad tröja med oversized passform och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.