Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad T-shirt  - Jättefin stickad T-shirt som knappt är använd perfekt nu till hösten💕
Stickad t shirt  - Fin stickad mörkblå t shirt i storlek S/M, skriv privat för frågor
Fin stickad t-shirt - Så fin stickad t-shirt från Saint tropez!
Stickad T-shirt - Finaste stickade tröjan i storlek S! Inte min bild skriv för fler💗
Stickad T-shirt - Snygg marinblå tshirt
Mörkblå stickad t-shirt - Säljer en  mörkblå stickad tröja med korta ärmar.Tröjan sååå himla fin och passar till många olika outfits. Den har även lappen kvar och helt oanvänd!!
marinblå stickad t-shirt - jättefin marinblå stickad t-shirt från missäy använd max 4 ggr. bra kvalite och har inga noppror
Stickad t-shirt
Stickad t-shirt - 89

Stickad t-shirt

Storlek: S
Kategori: Stickat
Märke: Soaked in Luxury
Färg: Marinblå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min stickade 3/4 ärmad tröja från Soaked in Luxury då den aldrig har kommit till användning, endast testad. Storlek S, skriv privat för fler bilder💕 tryck inte på köp nu!!

oliviawallberg
oliviawallberg
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mi Amor hoodie  - Säljer min mi Amor hoodie, köpte den för 1700 och är inte alls mycket använd. Har en liten defekt på ena snöret men inget man tänker på alls, annars ser den ut som ny!  Kom privat för fler bilder💕 Priset går att diskutera Tryck inte på köp nu!!
Svart stickad tröja - Säljer en svart stickad tröja med ett fint hålmönster. Tröjan har långa ärmar, köpte på vero moda, har använt endast en gång.
Ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans med slitningar på knäna, barn storlek 164 men passar mig som vanligtvis har W26 L30
Blå bootcut jeans - Snygga blå bootcut jeans med lite slitningar på knäna, har sprättat upp de längst ner för att du ska passa i längden och jag är 164. Texten med storleken har försvunnit men jag brukar ha W26 L30 och de passar perfekt, low waist
Grå Zara jeans - Säljer ett par grå jeans från Zara i storlek 38, har en liten fläck som inte går bort i tvätten men inget som man tänker på, annars i bra skick, killen på bilden är 180 cm för referens
Ljusblå Levis jeans - Säljer ett par Levis jeans i modellen "high loose" helt nya endast testade. Nypris 800
Grön Lyle&Scott tröja  - Säljer en mörkgrön Lyle&Scott sip up tröja, inge mycket använd, nypris 600
Svarta jeans  - Svarta slim jeans från dressman i storlek W34 L30, bra skick
Svart teddyjacka - Mysig svart teddyjacka med knappar framtill, den har även två fickor fram som stängs med knappar, storlek xxs men skulle säga att den är som en xs/s. Den är lite hårig då det finns hund i hemmet.
Liknande annonser
Visa alla