Alla kategorier / Mode / Kläder / T-shirts
Love is real t-shirt
Love is real t-shirt - 89 Love is real t-shirt - 90 Love is real t-shirt - 91

Love is real t-shirt

Storlek: S
Kategori: T-shirts

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Detta är en t-shirt som jag köpte för 6 månader sedan. Knappt använd och i ny skick.

Aine.k
Aine.k
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Divergent, Veronica Roth 46 kr - Fick denna boken från skolan. Har läst den och var riktigt bra tipsar om den ( den är på svenska)
Blå randig topp XS - Detta är en blå och vit randig topp som jag köpte för 1 år sedan men bara använt två gånger. Tänkte det är bättre att sälja än låta den hänga i garderoben.
Militär mönstrad t-shirt S - Jag köpte denna på H&M men använde aldrig den, den är i bra skick och bara 3 månader gammal.
Crop top rosa/beige - Fick denna i födelsedagspresent nåt år sedan. Den var inte min stil så den är oanvänd.
Svarta jeans - Jag köpte dessa online men de var alldeles för stora. Har inte använt sedan jag provade på dem. När jag köpte dem kostade de 499.
Blå klänning - Köptes några år sedan och passar inte mig längre
Bonjour Grey leopard print - Jag har haft denna ett tag nu men har knappt används. Den är taitare i midjan. Men passar nog allt från XS-M. Den har skönt material och är ganska lös. Kan även användas som en croptop om man drar upp den tajta biten. Buda gärna.💞✔️😊
Croptop - Köpte denna från SheIn ungefär 1 år sedan. Har använt den ett par gånger men inte lika mycket längre. Lite genomskinlig men man kommer undan med en hudfärgad bh. Stretchig i material och man kan justera hur lång man vill den sk vara. Hoppas någon blir intresserad och Buda gärna💞🌸
Svart linne - Jag köpte denna från h&m för en dansshow. Har nästan aldrig använt den. Den är väldigt lång kan användas som en kort klänning men man kan även boka Up den till en croptop. Väldigt bekväm och inte genomskinlig. Buda gärna 💞💛
Shein tröja - Har bara provat på men materialet kände jag mig inte riktigt bekväm i. Den är inte genomskinlig och köpt från SheIn. Bra kvalité och passar en XS eller mindre. Buda gärna💛💞🌸
Liknande annonser
Visa alla