Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Päls jacka
Päls jacka  - 89 Päls jacka  - 90

Päls jacka

Storlek: M-L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

2500 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Svart, äkta päls. Pris sänks vid snabb affär🤍 skriv om du har flera frågor🤍

J
J
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Äkta päls jacka - Äkta pälsjacka inköpt på garoff. Fin fluffig äkta päls i luvan i jackan. Man kan dra av pälsen så det blir en väst också.  Storlek S/M, sparsamt använd.
Läder jacka med äkta päls  - Köpt i Turkiet Nov 2020, andvänd fåtal gånger. Är som ny och hårar inte av sig. Säljer på grund av att inte den rätta pass form för min större övre kropp. Ändå blev jag kär i den 😻 nypris: 2300k säljer för 1500kr
Jacka med päls - Jacka med päls, använd men i fint skick! Perfekt vinter/ höst jacka👌🏻
Svart Moose Knuckles jacka med päls - Ny har använt två gånger fin varm jacka canadagose
Svart päls jacka S (äkta päls) - Hej gott folk. Jag säljer min äkta päls jacka. Inköpt förra året. Jackan är i jätte fint skick, men säljs pga att den blivit för liten. En perfekt jacka till dig som inte vill frysa i vinter. Du kan oxå ta av all pälsen o göra om jackan så som du vill ha den.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!