Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler - Helt ny aldrig använd. Köpt en mån sedan i ett annat land. Består hälften av ankdun och vanlig bomull inuti. Pälsen är äkta. Kan skicka fler bilder vid intresse
Moncler  - Passar S  Gammal modell
moncler - Säljer min mörkblåa moncler väst. Populär modell som är slutsåld i många storlekar. Strl 12 passar mig som bär xxs/xs. I nyskick, använd fåtal gånger. Har äktahetsbevis! Hör av er vid intresse, pris är diskuterbart💗
Moncler  - Unik Moncler väst i nyskick.
Moncler - Den har inga skador bra skick, ej andvänd så mycket,ÄKTA
 Moncler  - Snygg blå dunväst från Moncler med dragkedja och två fickor framtill. Västen har en quiltad design och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kyligare dagar. Sedan så har den en fläk på sedan om men man ser inte de så bra. ena fickan dragkedja är sönder. Sedan så har jackan cr code och allat annat är bra. Priset kan diskuteras
Moncler  - Säljer nu min fina moncler find jacka i Stl xs. Äkta såklart köpt på miinto.se  Den är i färgen marinblå/svart och är kroppsformad. Luvan kan man dra av också. Jackan är i ett jätte fint skick nästan aldrig använd häller.
Moncler - Hej! Säljer en svart pufferjack från Moncler. Den är helt ny och knappt använt. Den passar för de mesta av din outfits.
Moncler
Moncler - 89

Moncler

Storlek: s
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny moncler väst😍 Bara att skriva om ni vill ha fler bilder osv!⚡️💛🙌🏻

👛👚💗💕🎀🛍️
👛👚💗💕🎀🛍️
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Mörkblå fleecejacka från Helly Hansen - Super fin helly Hansen teddyjacka | Storlek S | Skick 10/10 Nyskick | Nypris 2200:- mitt pris 1149:-|
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10