Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd puffer - zara
Röd puffer - zara  - 89 Röd puffer - zara  - 90

Röd puffer - zara

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Röd

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort röd puffer från zara. Storlek M.

Isa Forsman
Isa Forsman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd puffer - Skitsnygg röd puffer som är jättemysig och varm!❤️
Röd puffer jacka  - Aldrig använd superfin men kort
Röd kavaj från ZARA - Säljer en snygg röd kavaj från ZARA i storlek S. Kavajen har lång ärm, två fickor framtill och en klassisk krage. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en pop av färg.
Zara röd jacka - Väldigt fint skick!  Så snygg och perfekt att ha nu 🍂  (Ena sidan av lappen har släppt, annars absolut inget att anmärka på)
Röd puffer jacka  - En fin röd puffer jacka som jag inte använder längre eftersom den är för kort för mig i ärmarna, Storlek L men skulle säga att de mer är en M. Köpt för 399 förra våren
Röd kavaj från Zara - Snygg röd kavaj från Zara med en modern, croppad design. Den har en stilren look med svarta knappar och en enkel krage. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Ralph Lauren Field Jacket - Militärgrön Field Jacket från Ralph Lauren med flera coola patches och bröstfickor. Jackan har hög krage, fyra fickor framtill och detaljerade broderade märken på ärmen och bröstet. Perfekt för dig som gillar utility-stil.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!