Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
En babyblå topp - En babyblå topp från lager 157 för 50kr och använd 1 gång. Nyskick || Köparen står för frakt ||
En vit topp - En vit topp emd Simson och bad står det Genius since brith kostar 35kr+20kr frakt
En cool topp med attityd  - Varan är i jätte bra skick
En vanlig topp💞 - Använt några gånger bara
En topp  - Det är en fin topp man kan använda på sommaren eller hösten. Den e skön och har fin.
Blå topp med en ärm - Fin fest topp med en ärm och lite puff på ena axeln, endast testad och i väldigt bra skick. 💕
En kort topp - Säljer denna toppen då den bara tyvärr ligger i garderoben
En topp
En topp  - 89 En topp  - 90 En topp  - 91

En topp

Storlek: TYP ALLA
Kategori: Toppar

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skit cool trendig topp! Nästan aldrig använd så jättebra skick! Köparen står för frakt!

Cecilia
Cecilia
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Persikofärgad halterneck-top - Säljer en snygg persikofärgad halterneck-top i satinliknande material.  Storlek S från Zara
Vit linnetopp med knytband - Jätte populära stockholmsstil linnet helt oanvänt knyter banden själv💕
Vit halterneck linnetopp med spets - Säljer en vit halterneck linnetopp med spetsdetaljer över bysten och ryggen. Toppen har knyt i nacken och är ärmlös med en lätt utsvängd passform. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en romantisk vibe med sina blommiga spetsinslag.
Rosa spetslinne - En ljusrosa spetslinne från newyorker i storlek XS. Framtill har den rosetter och är v-ringad. Nästan aldrig använd.
Beige ribbad ärmlös topp med dragkedja - Säljer en beige ribbad topp med croppad passform och liten dragkedja framtill. Toppen är ärmlös och har en snygg v-ringning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Vit korsett topp med snörning Zara  - Min favorit topp från Zara älskar älskar denna❤️❤️❤️
Gul korsett-topp med fyrkantig hals - Snygg gul korsett-topp med fyrkantig halsringning och breda axelband. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Sömnen har gått upp vid dragkedjan och därav det billiga priset. Däremot inget man tänker på.
Randig topp  - Säljer denna snygga och populära toppen från Zara Toppen har tunna axelband, knappar framtill och en lätt utsvängd passform. Säljer då den inte har kommit till användning. Ny med prislapp 💗