Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
topp i gråbeige - Säljer en ”ribbad”, croppad topp i gråbeige färg med korta ärmar och hög hals.  Toppen har en tight passform och är gjort i ett stretchigt material. Nästan oanvänd.
Topp i sammet  - Mycket fint skick
Randig halter topp i pastell - Söt ärmlös topp med pastellfärgade ränder i gult, rosa, lila och vitt. Toppen knyts vid nacken och kan också justeras vid bysten. Har aldrig använts! 💕
Topp knyts i ryggen - Tröja med knytning uppe på ryggen, super snygg och passar till allt. Den är väldigt stilren och har 3/4 armar. Tröjan är helt otrolig skön i materialet.
Topp i sammet S  - Fin topp i sammet . Mycket fint skick
Topp i viscose S - Topp till fest och andra tillfällen. Storlek S. Mycket fint skick
Halterneck topp i spets - Söt halterneck topp i spets som jag säljer pga att den inte kommer till användning. Den kommer från hm och är endast använd vid få tillfällen. Skriv vid funderingar!
Topp i retromönster
Topp i retromönster - 89 Topp i retromönster - 90 Topp i retromönster - 91

Topp i retromönster

Storlek: 34-36
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig tunn och lite kortare topp. Liten defekt på baksidan, därav priset! Gratis frakt!

jjjosefiiine
jjjosefiiine
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla