Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Calvin Klein
Calvin Klein - 89

Calvin Klein

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Calvin Klein

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min en vita Calvin Klein topp i storlek S som jag fick i julklapp som tyvärr ej passar… Är därför helt oanvänd. Ordinarie pris 499 Köp sker via Swish och köparen står för frakten!

Linnea__li
Linnea__li
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Calvin Klein Topp - Oanvänd pga dubbletter, fint vit linne som passar till många olika underdelar
Calvin Klein bh - Vit bralette från Calvin Klein med vadderad bygellös kupa som sitter skönt mot kroppen. Perfekt för en sportig och avslappnad look. Oanvänd! Priset kan diskuteras
Calvin Klein  - Ett genomskinligt linne som kan va väldigt fint till fest storlek M men jätte strchig så passar även xs s
Vit Calvin Klein bralette - Äkta, vit Calvin Klein bralette m spänne/öppning fram & justerbara axelband som kan fästas på olika sätt i ryggen. Frakt tillkommer med 24 kr. Aldrig använd av mig pga för tajt under bysten (har 75AA), den passar säkert både XS/S med fylligare  byst.
Vit bh  från Calvin Klein - Säljer en vit bh  från Calvin Klein med klassisk logga på det elastiska bandet. Toppen har korsade axelband och ärmlös design, perfekt för en sportig och chill look. Mjuk bomullskänsla och stilren form som sitter skönt mot kroppen!. 🤍
Vit topp från Calvin Klein - Snygg vit triangeltopp från Calvin Klein med justerbara axelband. Helt ny endast testad och den va för liten för mig (har 75B). Lappen är bort dragen men har kvar den som ni ser på bilden. orginalpriset va 460 ca så tänker inte gå ner i pris eftersom den är helt ny 💕
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart urringad ribbad topp - Säljer en ljus svart ribbad topp med fyrkantig ringning och halvlånga ärmar. Toppen är tight i modellen och croppad, vilket ger en snygg och modern look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en trendig outfit. Använd 1 gång från Zara
Svart halterneck topp med knyt - Trendig svart halterneck topp med ribbade detaljer och volang. Toppen har öppen rygg och knytband i nacken och ryggen för en justerbar passform. Perfekt för dig som vill ha en unik och stilren look.
Zara topp - Underbar Zara topp med många detaljer 🧡🩷slutsåld!!
Beige stickad Zara topp🩷 - Säljer denna super fina Zara toppen som inte säljs längre. Den är i jätte fint skick och använd några fåtal  gånger. Säljer pågrund av att den är lite för liten för mig🩷
Asymmetrisk topp - Så snygg från zara, använt 2 ggr💗
Blåvit randig blus med volang - Säljer en söt blåvit randig blus med volangdetaljer och spets vid halsringningen. Blusen har korta puffärmar och en smickrande passform som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar en trendig och feminin stil.
Zara linne  - Storlek S från Zara, nytt! Kan användas som både topp och klänning, framsida längd är 76cm