Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Corsett  - Snygg corsette topp
corset topp - urban outfitters korsetttopp storlek L men kan passa s-m med justerbar storlek.  Knappt använd, fint skick.  säljs nu för 300 kr
Linne/corset - En lila, blommig corset/linne.
corset - ej använd, i bra skick
Corset top!💜 - Cropped corset top från Na-kd! Den är väldigt ljus pastell lila💜 Passar M och L!
Corset - En brun korset i en tjockare satin Knappt använd Bra skick
Corset  - Svart corset - skulle se perfekt ut med en klänning 🖤
corset  - Från gina tricot, ny med prislappen kvar
Corsett
Corsett - 89 Corsett - 90 Corsett - 91

Corsett

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Lila

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lila overbust corset

Skye
Skye
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Croppad hoodie - Det är en croppad hoodie från hm, inga stora fläckar men lite smink fläckar vid ärmarna, fortfarande mjuk.
Cheetah print tanktop - Cropped linne med rosa cheetah print
Tjol, röd, svart och grå checkered - tight på mig som 32/32 i jeans skulle säga att den är 38 i stotlek. Köpt 2 år sedan i berlin. Nästan aldrig använd.
Y2k skirt - Y2k/2000s shirt med blomprint, stretch
Svart kjol i skinn - Snygg svart asymetrisk tjol i läder, mermaid tjol perfekt plagg för en edgy look. Köpt for 400 kr på humana
Grå och vit randig stickad tröja från Monki - Säljer en tunn grå och vit randig tröja från Monki. Tröjan är stickad med långa ärmar och har en avslappnad passform. Perfekt för att layera outfits. Hör av dig vid intresse! 😊 det står xs/s men passar medium också!
Röd stickad tröja från STOCKH LM(?) - Säljer en snygg röd stickad tröja Tröjan har en v-ringad design och långa ärmar. Den är i en härlig röd färg som ger en pop av färg till din garderob. Passar bra till både jeans och kjol.
Brun kjol med broderade blommor - Charmig brun kjol med vackra orange broderade blommor. Kjolen har en volangdesign som ger den en lekfull känsla. Perfekt för våren, tyvärr för kort för mig då den går till mitten av mina smalben (jag är 175cm).
Tigermönstrad klänning med spetsdetaljer - Snygg tigermönstrad klänning med smala axelband och röda spetsdetaljer längs halsringningen. Klänningen har en omlott-design och dekorativa rosor vid axelbanden. Perfekt för en djärv look!
A Court of Wings and Ruin - Engelsk verson av tredje boken i A Court of Thorns and Roses av Sarah J. Maas, aldrig läst. Jag fick den för några år sedan men gillade inte första boken och känner inte för att läsa resten.
Liknande annonser
Visa alla