Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommar toppar  - Säljer ett paket med 11 snygga crop tops i olika färger och modeller. Säljer ALLT tillsammans för 100 kronor, hur bra? Passa på innan det tar slut! 🤍alla är använda max 1-3 gånger och i storlek S
Sommar topp - Topp ifrån Hm i bra skick
Sommar topp  - Säljer en beige stickad linnetopp med breda axelband och spetsdetalj där nere. Använd några gåmger så den är i bra skick!
Sommar topp - Fin sommar topp från Shein, använd 4-5 gånger
Sommar topp - Jättefint linne från hollister. Passar nu till sommaren 💕
Sommar topp - Fint skick knyts upp
Sommar topp  - Säljer denna Såå söta sommar topp💗
Sommar topp
Sommar topp - 89

Sommar topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: VERO MODA
Färg: Flerfärgad

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny mer lappen kvar, köpt på vero Moda. Säljer pga av att den var för stor❤️

Mayak1234
Mayak1234
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gul linnetopp med knytband från Zara - Säljer en stilren gul linnetopp från Zara i storlek S. Toppen har breda axelband med knyt som ger en snygg detalj och rak skärning framtill. Materialet känns mjukt och har en lätt glans. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Svart spetsig volangblus - Säljer en jättefin spetstopp från zara!!💓
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har hög hals, är ärmlös och har en snygg knytning i midjan som ger en feminin siluett. Materialet känns mjukt och lätt. Passar Xs - M
Svart spetsbody från H&M, storlek S - Säljer en body från hm har 2 LIKADANA ifall ni vill köpa båda så höjer jag pris annars 350kr för 1 body  från H&M i storlek S. Bodyn är helt i spets med blommigt mönster, HELT OANVÄND skulle ha på nyårsfest men blev inställd så har alldrig blivit använd bara blivit testad över kostymbyxor
Svart långärmad topp från Intimissimi - Säljer en svart långärmad topp från Intimissimi med vacker spetsdetalj vid v-ringningen och axlarna. Toppen är i mjukt material med inslag av kashmir, vilket gör den extra skön att bära. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Marinblå volangig oneshoulder topp - Lägger ut igen för fri frakt
Svart spetslinne med blommönster - Säljer ett svart, genomskinligt linne med blommig spets och v-ringad hals. Toppen är ärmlös och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool outfit. Inga defekter