Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
skitsnygg Y2K topp
skitsnygg Y2K topp - 89 skitsnygg Y2K topp - 90 skitsnygg Y2K topp - 91

skitsnygg Y2K topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

verkligen den finaste toppen jag äger men den passar inte riktigt som jag skulle vela då mina bröst är för stora, jag köpte den på björk och ting i malmö för 6 månader sen💕 den kom med ett hål i sidan som lätt kan sys igen (jag har helt enkelt inte vågat mig på det då jag är sämst på att sy)

Melanie Hall
Melanie Hall
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skitsnygg topp - Säljer denna skitsnygga toppen från Zara
Skitsnygg röd topp - Säljer denna skitsnygga toppen. Endast använd 1 gång och är som ny, väldigt stretchigt material, skulle säga att den även passar storlek M. Köpt för 299. Köparen står för frakt 💞
y2k toppar - Båda kostar 50 kr st, om man köper båda får man det för 90 kr. Båda passar bra på S och M
y2k topp - y2k Armani topp🌺
y2k topp - Fin y2k topp🌺
Y2k topp  - Säljer denna super coola toppen med cowboy boots mönster över hela tröjan. Den har en fluffig rosa luva o tröjan är gul/beige.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Volang topp med halterneck - Snygg marinblå topp med halterneck och flera lager volanger. Knäpps bak i nacken. Passar perfekt med ett par jeans till en middag eller fest! Endast provad då den tyvärr inte kommer till användning💓
Champagnefärgad linnetopp med knyt - Från gina använd en gång tvättad en gång💘
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång
Svart spetsblus med volang från Zara - Supersöt svart blus från Zara med bred volangkant och spetsdetaljer. Är i jättefint skick o har knappt använt den!! Skriv för frågor💕
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Venderbys vit topp - Säljer en snygg vit topp med spets upptill och på ryggen från Venderbys. Säljer då jag har andra liknande toppar redan. Strl XS/S