Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Vit blus med puffärmar
Vit blus med puffärmar - 0 Vit blus med puffärmar - 1 Vit blus med puffärmar - 2

Vit blus med puffärmar

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: second female
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en enkel och stilren vit blus med puffiga trekvartsärmar. Blusen har rund halsringning och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar en clean look med lite extra volym på ärmarna.

Susanne Åkerberg
Susanne Åkerberg
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta ECCO ballerinaskor i skinn - Stilrena svarta ballerinaskor från ECCO i mjukt skinn med fyrkantig tå och diskret dekordetalj framtill. Platt sula och klassisk design som passar perfekt till både jeans och kjol. Skorna har en bekväm innersula och är lätta att bära hela dagen.
Svart parkajacka från Elvine, M - Säljer en svart parkajacka från Elvine i storlek M. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill samt två fickor med dragkedja. Enkel och stilren design som passar perfekt till kyligare dagar. Materialet känns slitstarkt och jackan har en klassisk passform.
Rutig rock från Jack & Jones M - Snygg mörkgrå rutig rock från Jack & Jones Premium. Klassisk rak modell med ståkrage, knappar framtill och diskreta fickor. Tidlös design med fina detaljer vid ärmslutet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och clean look.
Rosa v-ringad tröja Odd Molly - Söt ljusrosa tröja från Odd Molly med v-ringning och lång ärm. Tröjan har en liten mörkblå rosett på ärmsluten och mörkblå broderad logga på bröstet. Materialet är mjukt och tunt, 100% bomull.. Svarta detaljer vid muddar ger en extra touch.
Beige spetsblus med blommönster - Söt beige (ser lite ljusrosa ut på bilderna men är beige) blus från Second Female i genombruten spets med stora blommor. Blusen har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar med breda manschetter. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Svart glansig bomberjacka - Snygg svart bomberjacka med glansig finish och klassisk rak passform. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut och midja samt dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Två öppna sido-fickor.
Mörkblå raka jeans - Säljer ett par klassiska mörkblå jeans med rak passform och fem fickor. Jeansen har normal midja och är tillverkade i ett mjukt denimtyg. Perfekta till en avslappnad stil och funkar året runt.
Bruna pumps med röd rosett - Snygga pumps i brunt skinn med öppen tå och klack. Framtill sitter en stor röd rosett som ger skorna en cool retrovibe. Klacken är träfärgad och skon har en mjuk innersula för extra komfort. Perfekta för dig som vill sticka ut lite extra.
Liknande annonser
Visa alla