Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg festtopp  - Jättefin fest topp/snyggare linne. Helt ny med prislapp kvar. Tyvärr har en tråd gått upp. Storlek M💗
Festtopp - Snygg fest och sommartopp som är köpt ifrån gina tricot🩷Knappt använd så den är som ny!!
Festtopp  - Köpt på primark i höstas, super söt men kommer inte till ansvällning, prislapp kvar!🫶🏼
Festtopp med rhinestones - Sjukaste rosa festtoppen med silverglittriga detaljer❤️‍🔥❤️‍🔥 Jag har försökt sy in den så den passar som XS men misslyckades då stygnen gått upp lite här och var! Köp denna om du har tillgång till symaskin och kan dra en söm över mina stygn🥰
Festtopp - Festtopp med öppen rygg💕Köpt på Gina Tricot, endast använd ett fåtal gånger!! Storlek 38, säljer för 250kr
Snygg festtopp - Säljer min fina satin halterneck topp från Gina. Superfin kvalite och använd vid ett tillfälle. I en snygg turkos färg och superfin passform. Storlek 36💙
festtopp - Säljer nu denna topp då den är för stor. Väldigt väldigt fin färg! Är i storlek S och min vanliga storlek är xs så inte konstigt att den är för stor.
Festtopp  - Jättesöt fest topp i 2000tals stil! Köpt här på plick. Tyvärr håller paljetterna på att ramla av varav många redan ramlat av.  Därav priset
Festtopp med rhinestones
Festtopp med rhinestones - 89 Festtopp med rhinestones - 90 Festtopp med rhinestones - 91

Festtopp med rhinestones

Storlek: m
Kategori: Toppar
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vintage långärmad köpt på en secondhand boutique i stan. Så cool med rhinestones, perfekt fest tröja.💙

Rebecka F
Rebecka F
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Offshoulder croppad vit topp - Säljer en snygg offshoulder croppad topp i vit färg. Toppen har en unik omlott-design över axlarna och är figurnära i passformen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look till sommaren eller våren.
Topp - Jättefin topp som har en jättefin framsida
Vinröd långärmad topp från Gina Tricot - Säljer en enkel och stilren vinröd långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen har rund halsringning och är figurnära i passformen. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att matcha med jeans eller kjol. Använd 2 gånger.
Zara spets korsett - Helt ny, super snygg. Priset är satt baserat på att den ej går o få tag på då den är slutsåld och eftertraktad
Svart body med smala axelband H&M - Säljer den populära svarta bodyn från H&M med smala justerbara axelband. Så snygg och bekväm. Den är helt ny😍
Svart omlott halterneck topp - Säljer en svart halterneck topp med omlott och knyt i ryggen. Minns tyvärrr inte vart den är köpt. Det är en xs/s. Endast använd 1 gång.
Ljusblå topp med volang från Zara - Supersöt ljusblå topp från Zara som jag har andvänt en gång!