Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Spets topp - Jätte fin fest topp i spets som jag tyvär inte använder längre men som är i jätte bra skick
Spets tröja - Super fin och festlig spets tröja som tyvärr inte riktigt passar mig, storlek 4 vet ej vad det motsvarar men den är som en S💝💝
Topp med spets nedtill - Säljer denna som kan användas till vardags såsom festtillfällen 💗
Spets topp - Skit snygg spets topp i svart passar xs-m
Festtopp med spets  - Svart festtopp med spets super fin
Spets topp - En super fin spets topp från Gina Tricot💗 Den är aldrig använd och har prislappen kvar. Jag köpte den på hemsidan och ursprungspriset är 260kr som man ser på sista bilden. Det är bara att höra av sig vid frågor. Jag kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär!!💓
Spets
Spets - 89

Spets

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här superfina spets tröjan köpt för 300kr här på plick 💕💕pris kan diskuteras 🙌🙌

💘💘
💘💘
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Valentino skor - Säljer dom här superfina valentino skorna för jag har tröttnat på färgen och vill köpa nya kan även tänka mig byta mot ett par vita med guld nitar eller med guld sträck i samma storlek ❣️❣️ pris kan diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla