Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Röd satintopp
Röd satintopp - 89

Röd satintopp

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke: NA-KD
Färg: Röd

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Omlotttop i satin från NAKD. Stretchig, kort midja.

Emma Lind
Emma Lind
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd satin topp - Kortare modell, perfekt att klä upp i höst/vinter
Röd satintopp - Säljer den här röda satintoppen, perfekt till sommaren eller festliga tillfällen! Använd endast en gång och har inga defekter 💕
Röd satin topp med snörning - Snygg röd topp i glansig satin med smala axelband och djup v-ringning. Framsidan har dekorativa snörningar som ger en unik look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig stil.
Röd ärmlös satin topp - Snygg röd klänning i glansigt satinmaterial med hög hals och ärmlös design. Klänningen har en kortare längd och ett enkelt, stilrent snitt som ger en cool och modern vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och glans.
Röd satin topp - Röd satin topp i storlek XS
Satintopp - Säljer denna toppen ifrån NAKD. Den är endast använd en gång
Brun satintopp - Helt oanvänd!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Rosa volangtop från Zara - Supersöt ljusrosa linnetopp från Zara med tunna axelband, volangdetaljer och knyt framtill. Toppen har en luftig och romantisk look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och flowy.
Svart spetskorsett från Zara - Snygg slutsåld korsett-topp från Zara i storlek S, helt ny med prislapp
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Spetstopp - Jättesnygg grön/khaki spetstopp från Zara som är helt slutsåld och väldigt populär!! Tröjan är i M men känns som en S!! Kan bäras på olika sätt😍