Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Odd Molly tröja
Odd Molly tröja  - 89 Odd Molly tröja  - 90

Odd Molly tröja

Storlek: 1 (s)
Kategori: Toppar
Märke: Odd Molly

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt second hand. Fin kvalite men används inte då färgen inte passar mig. Köp för 150kr med frakt

Linnéa
Linnéa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Holister jeans W25 L30 - Byxorna är som nya förutom att hålet vid knäna har töjts ut och blivit större. Köptes för några år sedan men knappt blivit använda därmed säljer jag dem. Modellen är low Rise, super skinny men är stretchiga. Storleken är W25 L30. Jag är normalt storlek S och är 172 cm lång. Priset är inklusive frakten!
Holister Vintage strech, high waist, superskinny  - Använt ett antal gånger men ligger numera bara och fyller upp garderoben. De är inte jättemycket strech men de är högmidjade och tighta. Har hål åå ena backfickan och på ena knäet medan de andra är lappade. Storleken är W25 L30 och passar mig som är normalt en S och 172 cm. 150 kr med frakt!!
Supersöta Monki shorts  - Säljer dessa supersöta shorts från Monki. Är bra kvalite och lite annorlunda med fina detaljer. 100kr är inklusive frakt! Storleken är 26 men passar mig som normalt har S i underdel.
Somriga klackar  - Dessa har blivit använda 1 gång... Köpt av en norsk tjej som aldrig använt dem. Är storlek 38/39 och väldigt höga. Märket är Lui Chiny. Googla märket om du vill veta mer. Frakt är ungefärlig
Brown jacket size S/36 - En brun, lite tunnare jacka. Lagom för höst och vår men även milda vintrar.  Får lätt plats med en tjocktröja under. Teddy material i luvan. 150kr (inkluderad frakt i pris)!
Red Monki, cool back, size S/36 - Älskar denna men den är förliten och därmed använda aldrig. Fin v-ringning och ryggen är så snygg. Skulel säga den passar både XS och S. Frakt tillkommer om man inte sk mötas upp i Malmö
Ambercrombie & Fitch turtle neck, S - Randig, lössittande turtle neck. Jättefin och näst intill oanvänd tröja. Jättebekvöm då den inte sitter åt någonstans. Materialet är väldigt skönt. 100kr och frakt tillkommer om man inte kan mötas upp
Ambercrombie & Fitch tröja, S/36 - Världens skönaste tröja men typ aldrig använd. Materialet är så behagligt och spetsdetsöjerna och den låga ryggen +      v-ringningen är sådan snygg detalj. Frakt ingår
Zara blus, size L - Fin blus från Zara. Är en L och jag är normalt en S så det är som en vanligt kortare blus. Ska annars vara mer croppad. Älskar ryggen då det är knappar och en snygg slits. Vet inte varför bilderna hamnade snett men önskas mer bilder så kan det skickas. 140 kr med frakt
NAKD byxor strl S - Kommer aldrig till användning. Snygga till vardags som till fest. Säljes för 150kr (inkl. frakt)
Liknande annonser
Visa alla