Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
One shoulder topp
One shoulder topp  - 89 One shoulder topp  - 90

One shoulder topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Blå

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Söt One shoulder topp som är använd en gång💕

Tildeheiden
Tildeheiden
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Levi’s shorts  - Bestämt mig för att sälja mina Levi’s shorts som bara är använda ett fåtal gånger. De är i storlek w24 och är lite små för mig, därför vill jag kolla vad jag kan få för dom. Ordinarie pris 550kr och de är köpta i affär.🥰🥰
Zara jeans  - De populära mid waist jeansen från zara. De är i en storlek 36 men passar även 38 eller 34. De är aldrig använda och är därför i ett väldigt bra skick.🥰
Casmere Hoodie  - Intressekoll på min knappt använda casmere hoodie från hm. Den har ett nypris på 1299kr💕tröjan är i en storlek L men jag skulle vilja säga att den är ganska liten i storleken så skulle passa en S/M också.
Topp  - Söt topp från bikbok, använd en gång🫶🏽
Svart spetsklänning - Snygg svart spetsklänning med långärmad design och spetsdetaljer. Klänningen har en tight passform och en knytning i midjan. Perfekt för en kväll ute! Den är helt ny och har prislapparna kvar.😍
Liknande annonser
Visa alla